REKLAMA

Quick House. Nowe biuro nieruchomości w Końskich! [wideo, zdjęcia]

Quick House Nieruchomości Paweł Dróżdż to nowa firma na koneckim rynku zajmująca się obrotem nieruchomości. W ofercie sprzedaż, kupno i wynajem. Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.quickhousenieruchomosci.pl. Kontakt telefoniczny: 722-012-002. Biuro mieści się przy ulicy Fabrycznej 5. 

REKLAMA

Quick House Nieruchomości Paweł Dróżdż posiada bogatą ofertę. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to główny obszar  działalności przedsiębiorstwa. Specjaliści zapewniają pełne wsparcie od przygotowania nieruchomości, przez jej odpowiednią promocję, po finalizację usługi. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą, kupnem jak i wynajmem: mieszkań, domów, lokali biurowych, przestrzeni magazynowych, a także sprzedażą działek budowlanych i rolnych.

Więcej o firmie: 

REKLAMA

Wiele lat obecności w branży daje wiedzę, praktykę a  klientom gwarancję skuteczności prowadzonych działań.

Firma zatrudnia najlepszych pośredników na rynku. Liczne szkolenia zawodowe, a także wypracowane procedury postępowania, pozwalają Quick House wykonywać powierzone zadania z należytą uwagą i zaangażowaniem bez względu na wielkość działki. Firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Każda z dostępnych w bazie ofert, czy to na wynajem, sprzedaż bądź kupno działki budowlanej, domu, mieszkania — zostaje wcześniej poddana wnikliwej ocenie przez licencjonowanych i godnych zaufania specjalistów. Quick House stawia  zarówno na odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych. Nadrzędnym celem jest pomoc klientom w zalezieniu wymarzonej nieruchomości.

Specjaliści z biura służą pomocą zarówno tym, którzy chcą kupić, jak i sprzedać nieruchomość. Przedsiębiorstwo zapewnia sprzedającym rzetelną wycenę, przygotowanie nieruchomości na sprzedaż (home staging), sformułowanie ogłoszenia, a także obsługę kontaktów i spotkań z potencjalnymi kupcami. W przypadku finalizacji zakupu załatwia wszystkie sprawy formalne — aż po przekazanie kluczy nowemu właścicielowi.

Eksperci z Quick House w imieniu  klientów podejmują się setek czynności z zakresu sprzedaży, kupna, czy też wynajmu. Zapewniają profesjonalne i kompleksowe wsparcie tym, którzy dysponują nieruchomością do zbycia – mieszkaniem w bloku, domem jednorodzinnym, gruntem, czy też działką usługową.

Nieruchomości wystawiane są na kilkanaście portali społecznościowych, co zwiększa szansę na znalezienie zainteresowanego nabywcy. Biuro wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe, które podkreślą atuty każdego mieszkania, domu lub biura. Dodatkowo dysponuje własną bazą klientów.

Doradztwo branżowe — home staging
Firma zapewnia usługi doradcze przy sprzedaży i zakupie. Potrafi sprawnie oraz trafnie określić profil klienta i dopasować proponowane nieruchomości do jego oczekiwań.

Sprzedającym oferuje usługę home stagingu, dzięki której wydobędzie z lokalu czy obiektu budowlanego to, co najcenniejsze. Fachowcy z biura znają sposoby, jak podkreślić atuty i potencjał danego miejsca by spotkał się z potrzebami przyszłych właścicieli. Decydując się na współpracę z biurem nieruchomości Quick House, nie musisz poświęcać swojej energii na tworzenie ofert, ich publikację, promocję, czy też kompletowanie niezbędnej dokumentacji. Pracownicy przedsiębiorstwa zajmą się wszystkim od A do Z – od zbudowania oferty, po wydanie kluczy nowym właścicielom.

Quick House Nieruchomosci
ul. Fabryczna 5, 26-200 Końskie
[email protected]
[email protected]
Zadzwoń: 722-012-002
www.quickhousenieruchomosci.pl
Facebook – TUTAJ
Instagram – TUTAJ

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *