REKLAMA

Quizy i konkursy podczas Dnia Licealisty w II LO [zdjęcia]

W środę (23 listopada) w II Liceum Ogólnokształcącym odbył się Dzień Licealisty, który zainicjowała Aleksandra Pluta wraz z klasą 2 D oraz wychowawczynią Agnieszką Woźniak.

REKLAMA

Dzień Licealisty II LO Końskie (6)

To była pierwsza taka impreza w historii tej szkoły. Klasa 2 D zorganizowała „Profilo show” oraz quiz pt. „1 z 10”. „Profilo show” polegało na zaprezentowaniu przez wszystkie klasy 1 i 2 swojego profilu. W tym samym czasie w sali obok odbywał się quiz, w którym udział wzięli przedstawiciele klas 1 i 2, po dwie osoby z każdej klasy. Po skończonych prezentacjach profili, uczniowie udali się na mały poczęstunek, a w tym czasie jury  musiało wybrać najlepsze trzy klasy.

REKLAMA

Dyplomy i nagrody wręczyła wicedyrektor Joanna Fornal wraz z dyrektor Beatą Salatą. Na I miejscu uplasowała się klasa 2 AE, otrzymując kosz pełen owoców i słodyczy, II miejsce przypadło 2 D, która otrzymała tzw. „Dzień bez pytania”, a III miejsce zajęła klasa 2 A1, która otrzymała kupony na pizzę ufundowaną przez jedną z koneckich pizzerii. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po skończonej imprezie podopieczni placówki szoklnej udali się na dalsze planowe zajęcia lekcyjne.

Dzień Licealisty II LO Końskie (4)

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *