REKLAMA

Radosne zapalenie lampek na choince w Radoszycach [wideo, zdjęcia]

Święty Mikołaj nie zapomniał także o gminie Radoszyc! W piątek po godzinie 15:00 zaparkował swoje sanie przy tamtejszym rynku, a następnie z dzieciakami oraz burmistrzem Michałem Pękalą rozświetlił lampki na choince! 

REKLAMA

W radoszyckim rynku stanęła żywa choinka i to ona został przystrojona dużą ilością światełek, ale ozdoby świąteczne pojawiły się tak naprawdę na całym placu np. na fontannie –„Co roku upiększamy nasz rynek. W tej chwili jest już trzecia odsłona takiej iluminacji. W przyszłym roku zrobimy to jeszcze lepiej, upiększymy tak by nasza młodzież mogła w sposób efektywny z tego naszego świątecznego rynku korzystać. Były też przedszkolaki, młodzież szkolna i rodzice. Był Mikołaj i obiecał, że w przyszłym roku też będzie u nas na rynku” – opowiada Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

Sam Mikołaj również opowiedział nam o tym jak dotarł do Radoszyc i czy dzieci z tego regionu są grzeczne – znajdziecie to w wideo. Święty spotkał się również z przybyłymi dziećmi, a cały czas w rozmowach z nimi pomagał mu burmistrz Pękala. Zapraszamy do obejrzenia naszego bardzo świątecznego i radosnego wideo z iluminacji świątecznej w Radoszycach.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Radosne zapalenie lampek na choince w Radoszycach [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Rozświetlenie choinki 2021 w Radoszycach. Zaproszenie | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *