REKLAMA

Radosny i kolorowy poniedziałek w Radoszycach. Specjalnie na Dzień Dziecka! [wideo, zdjęcia]

Już po raz piąty w Radoszycach zorganizowano Gminny Dzień Dziecka. W imprezie udział wzięły niemal wszystkie dzieci z terenu gminy, bo tego dnia w szkołach lekcje skrócono. Przybyli na stadion sportowy przy ulicy Krakowskiej mogli korzystać z mocy atrakcji. Wszystkie one zaś były sponsorowane przez gminę. 

REKLAMA

„Rozpoczęliśmy od 2015 roku. Przedwczesny, bo cały tydzień coś dla naszych najmłodszych będzie się działo w gminie Radoszyce. Począwszy od dzisiejszego dnia. Trafiliśmy na dobrą pogodę. Później mamy animację w szkołach, Wyścig Hubala, na który też zapraszamy najmłodszych. U nas dzień dziecka będzie trwał co najmniej siedem dni” – mówi Michał Pękala, burmistrz Radoszyc.

W radoszyckim dniu dziecka w poniedziałek udział wzięli uczniowie wszystkich szkół z gminy i przedszkola. Najmłodsi chętnie bawili się z animatorami, uczestniczyli w grach i konkursach. Dzieci mogły bezpłatnie korzystać z dmuchanej trampoliny, dmuchanej zjeżdżalni i częstować się watą cukrową. Władze gminy oprócz tych wszystkich atrakcji przekazały najmłodszym także gorące życzenia –„Życzę Wam przede wszystkim uśmiechu, radości i byście cały czas były tak uśmiechnięte jak na naszym gminnym Dniu Dziecka w Radoszycach” – życzy burmistrz Pękala.

REKLAMA

Impreza z okazji Dnia Dziecka w Radoszycach rozpoczęła cały cykl podobnych na terenie powiatu koneckiego. Z wielu z nich relację znajdziecie Państwo w tkn24.pl.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *