REKLAMA

Radoszyce: Dofinansowania do wymiany pieców i na termomodernizację

Burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce Michał Pękala podpisał porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w sprawie realizacji programu „Czyste powietrze”. Mieszkańcy będą mieli możliwość otrzymania dotacji na wymianę pieców, czy ocieplenie budynków. 

REKLAMA

Program „Czyste Powietrze” zakłada możliwość otrzymania przez mieszkańców gminy Radoszyce dotacji na ocieplenie budynków czy wymianę pieców. Zainteresowane osoby mogą uzyskać potrzebne informacje w punkcie konsultacyjno-informacyjnym programu, mieszczącym się w Urzędzie Miasta i Gminy Radoszyce I piętro, pokój 29, telefon 41-373-50-83.

REKLAMA

Termomodernizacja budynków oraz wymiana nieefektywnego źródła ciepła to przedsięwzięcia, na które program umożliwia uzyskanie dofinansowania. W związku z realizacją programu „Czyste Powietrze”, w Urzędzie Miasta i Gminy Radoszyce powstał punkt konsultacyjno-informacyjny.

Mieszkańcom gminy w udzielaniu niezbędnych informacji oraz wypełnianiu wniosków pomogą wyznaczeni pracownicy Urzędu. Dzięki temu wymagane dokumenty i formalności związane z dofinansowaniem będzie można załatwić bezpośrednio na miejscu. 

Burmistrz miasta i gminy Radoszyce gorąco zachęca mieszkańców do skorzystania z programu.

„Czyste Powietrze” w Gminie Radoszyce I piętro, pokój 29
godziny pracy punktu:
poniedziałek od 12.00 do 15.00
środa od 12.00 do 15.00
piątek od 11.00 do 15.00
telefon 41-373-50-83

materiał promocyjny

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *