REKLAMA

Radoszyce grają dla Wiesława Wydry!

W niedzielę 2 lutego w gminie Radoszyce odbędą się charytatywne wydarzenia sportowe – turniej piłki siatkowej i marsz nordic walking. Finałem spotkania będzie ognisko, loteria fantowa, aerobik i poczęstunek. Pieniądze zebrane przez wolontariuszy z puszkami i specjalnym identyfikatorami podczas wydarzenia zostaną przekazane na kosztowne leczenie Wiesława Wydry.

REKLAMA

Wiesław Wydra

Na turniej piłki siatkowej, który odbędzie się w Hali Sportowej w Radoszycach będzie można zgłosić swoją drużynę w niedzielę od godziny 12:30. W skład każdego zespołu wchodzić powinno 6 zawodników. Oficjalne rozpoczęcie turnieju organizatorzy zapowiedzieli na godzinę 13.

O 13.30 wszyscy chętni na nordic walking, z kijkami lub bez, mogą spotkać się na stadionie sportowym w Radoszycach. O 14 wszyscy razem wyruszą w kierunku Pakuł, Grodziska i zalewu w Radoszycach.

REKLAMA

O 16 wszyscy uczestnicy poprzednich wydarzeń sportowych spotkają się w Hali Sportowej w Radoszycach. Czekać będzie na nich ognisko, aerobik taneczny, poczęstunek, a także loteria fantowa.

Przypominamy, że wydarzenie organizowane jest na rzecz Wiesława Wydry, mieszkańca Radoszyc, który cierpi na raka mózgu. Terapia, która może uratować mu życie, jest bardzo kosztowna. O szczegółach możecie przeczytać TUTAJ. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i przyłączenia się do akcji charytatywnej dla chorego mężczyzny. Niebawem zaprezentujemy Państwu też materiał wideo mówiący więcej o sytuacji pana Wiesława. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *