REKLAMA

Radoszyce i Stąporków chcą u siebie wydział komunikacji

Pod koniec ubiegłego tygodnia pojawił się pomysł by Wydział Komunikacji i Transportu działający w Starostwie Powiatowym w Końskich otworzył swoje oddziały zamiejscowe w Stąporkowie i Radoszycach (o tym TUTAJ). Włodarze tych gmin raczej entuzjastycznie zapatrują się na tę możliwość. Celem jest usprawnienie obsługi mieszkańców regionu. 

REKLAMA

Po naszej publikacji do propozycji Zarządu Powiatu Koneckiego by w tych miejscowościach utworzyć punkty obsługi klientów Wydziału Transportu najpierw pozytywny komunikat pojawił się na oficjalnym fanpage gminy Stąporków. Następnie swoją pomoc w realizacji inicjatywy zadeklarował burmistrz Radoszyc Michał Pękala:

„Każda inicjatywa zmieniająca obecną sytuacje jest pozytywna. Aby nie czekać tygodniami, zapraszam do współpracy nieodpłatnie udostępniając na ten cel pomieszczenie UMiG w Radoszycach choćby nawet od najbliższego poniedziałku, jeśli tylko będzie taka wola powiatu” – napisał włodarz.

REKLAMA

Czy i ostatecznie kiedy dojdzie do otworzenia wspomnianych punktów to pytanie, na które odpowiedź znają tylko władze powiatu koneckiego. Do tematu będziemy powracać.

REKLAMA

One thought on “Radoszyce i Stąporków chcą u siebie wydział komunikacji

  1. Pewnie kuzyn lub koleżka Pani Burmistrz szuka pracy….Bo nie widzę innego uzasadnienia takiego pomysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *