REKLAMA

Radoszyce: Ponad 1200 rodzin otrzyma pomoc żywnościową! [zdjęcia]

Gmina Radoszyce już od 2014 roku zajmuje się pomocą dla najbardziej potrzebujących mieszkańców w zakresie dystrybucji artykułów spożywczych. W ciągu ostatnich lat udało się rozdysponować ponad 800 ton żywności dla przeszło 6500 osób. W tym roku pomoc trafi do ponad 1200 rodzin!

REKLAMA

Na zdjęciu Michał Pękala z przedstawicielami Świętokrzyskiego Banku Żywności oraz gminnymi urzędnikami.

O podpisaniu kolejnej umowy ze Świętokrzyskim Bankiem Żywności mówi burmistrz miasta i gminy Radoszyce Michał Pękala –„Umowa dotyczy rozdysponowaniu, dla ponad 1200 rodzin, żywności w ilości ponad 200 ton. Nasza gmina już od 2014 roku, zajmuje się pomocą dla najbardziej potrzebujących mieszkańców w zakresie dystrybucji artykułów spożywczych. Każdego roku zapotrzebowanie rośnie, a my staramy się wyjść temu naprzeciw. W ciągu ostatnich lat udało się rozdysponować ponad 800 ton żywności dla potrzebujących. Dziś ruszyła, następna edycja” – napisał w mediach społecznościowych Michał Pękala.

W gminie Radoszyce za dystrybucją artykułów spożywczych do potrzebujących mieszkańców odpowiadają pracownicy UMiG oraz przedstawiciele Stowarzyszenia „Radosze”.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *