REKLAMA

Radoszyce: To będzie pierwszy w Polsce TECHNO TRENING!

W Radoszycach odbędzie się zupełnie innowacyjne wydarzenie – pierwszy w Polsce Techno Trening! Wydarzenie poprowadzi DJ Gass, a współorganizatorem jest miejscowe Fitness BeGo. Ilość miejsc na trening jest ograniczona! Bilety są w sprzedaży po 20 złotych. Impreza odbędzie się w piątek 25 października

REKLAMA

„Mamy dla was tym razem coś szalonego, coś specjalnego. To będzie pierwszy w Polsce Techno Trening. Impreza jest bez alkoholu na pełnym powerze” – mówi nam DJ Gass, jeden z bardziej znanych dj’ów w województwie świętokrzyskim.

REKLAMA

Trening odbędzie się w klub Fitnress BeGo przy ulicy Koneckiej 2 w Radoszycach. Zajęcia w siłowni będą przypominać dyskotekę, tyle że nad wykonywanymi ćwiczeniami pieczę mają sprawować profesjonalne trenerki. Zajęcia potrwają około 1,5 godziny, a organizatorzy przewidują trzy tury – o 19:00, 20:30 i 22:00 –„Będzie szaleństwo, będzie pot i adrenalina” – zapowiada organizator.

Bilety w cenie 20 złotych można zakupić u DJ Gass’a Sebastiana Bednarza (telefon – 663 836 085) a także w Klubie Fitness BeGo. Ilość miejsce jest ograniczona. Więcej o tym wydarzeniu znajdziecie na Facebooku – TUTAJ. Organizatorzy przewidują, że Techno Trening zostanie na stałe wpisany w kalendarz zajęć w BeGo i będzie odbywał się raz lub dwa razy w miesiącu.

 

Serdecznie zapraszamy!

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *