REKLAMA

Radoszyce: Weź udział w challenge’u leśników! Zgłoszenia do piątku

Nauka z rodziną na łonie natury to naprawdę świetny sposób na spędzenie wspólnie wolnego czasu, dlatego Nadleśnictwo Radoszyce zachęca do podjęcia wyzwania i przyłączenia się do „#challenge z rodziną do lasu”. Akcja polega na przygotowaniu karty pracy z wycieczki do lasu, którą będą wypełniać rodziny biorące udział w challenge’u. Regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie TUTAJ – zgłaszać można się tylko do piątku.

REKLAMA

Źródło: radoszyce.radom.lasy.gov.pl

Wyzwanie przeznaczone jest dla rodzin. Aby wziąć udział w akcji należy wypełnić kartę zgłoszeniową, którą znajdziecie TUTAJ, a następnie przesłać ją na adres mailowy [email protected]. Zgłoszenia trwają tylko do godziny 15:00 do piątku. Ponadto – kto pierwszy ten lepszy! W zabawie może wziąć udział maksymalnie 30 rodzin.

Przedsięwzięcie będzie promować wspólne spędzanie czasu w lesie, a także tereny Nadleśnictwa Radoszyce, na których to uczestnicy zabawy będą wykonywać powierzone zadania. Celem akcji jest popularyzacja wiedzy o środowisku leśnym poprzez bezpośredni kontakt z lasem, żywą przyrodą, rozwijanie wyobraźni, poznawanie gatunków zwierząt, ptaków, drzew i krzewów, dostrzeganie piękna i różnorodności świata przyrody oraz poznawanie działań prowadzonych w związku ze zrównoważoną gospodarką leśną.

REKLAMA

Po otrzymaniu zgłoszenia w poniedziałek 26 kwietnia organizator akcji prześle na podany w zgłoszeniu adres mailowy kartę pracy z zadaniami dla wszystkich uczestników akcji. Na wykonanie zadania oraz odesłanie wypełnionej karty pracy uczestnicy mają czas do dnia 5 maja do godziny 15.00, którą należy przesłać na adres [email protected].

Wszyscy uczestnicy akcji po dopełnieniu formalności, czyli dokonaniu zgłoszenia w terminie oraz odesłaniu wypełnionej karty pracy zostaną nagrodzeni symbolicznym upominkiem. Szczegóły przekazania i termin odbioru nagród za udział w akcji zostaną ustalone indywidualnie po jej zakończeniu.

 

REKLAMA

3 thoughts on “Radoszyce: Weź udział w challenge’u leśników! Zgłoszenia do piątku

 1. M pisze:

  Podczas pobytu w lesie w ciepły słoneczny dzień przyjechała autem rodzina z dziećmi. Zaczęli do siebie bardzo głośno krzyczeć i wykrzykiwać, co trwało dłuższy czas. Podeszłam do tych ludzi i zwróciłam im uwagę mówiąc, że w tym miejscu jest siedlisko cietrzewi, które są pod ochroną. Nie obeszło ich to, nadal głośno się zachowywali.

 2. Tygrys pisze:

  Fajnie by było gdyby Nadleśnictwo Radoszyce pomyślało o tym, by na Kierkowie usytuować ławeczki, duży stół z daszkiem, kosze na śmieci. Przy drodze skręcającej na Wisy, tuż obok zbiornika wodnego. Fajne miejsce na wypoczynek w lesie i edukację, szkoda tylko że nie ma gdzie usiąść, i gdzie śmieci wyrzucać.

  • M pisze:

   Z edukacją w lesie to rzeczywiście dobry pomysł, szczególnie gdy się za ścianą ma sąsiada, który łomocze telewizorem –

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *