REKLAMA

Radoszyczanin zaginął w Holandii. Rodzina zbiera środki na detektywa

Dawid Szustak pochodzący z Nalewajkowa w gminie Radoszyce zaginął w Holandii. Po raz ostatni widziany był w czwartek 26 sierpnia wieczorem w Utrechcie. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Rodzina zdana w poszukiwaniach tylko na siebie zbiera pieniądze na wynajęcie prywatnego detektywa.  Zbiórka trwa w internecie – TUTAJ

REKLAMA

Przez kilka ostatnich lat Dawid mieszkał w Holandii, gdzie toczyła się większość jego życia, z którego starał się czerpać pełną piersią. Podróżował, pracował, wszędzie było go pełno, ale utrzymywał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi w Polsce. Na stronie zbiórki finansowej czytamy:

REKLAMA

26 sierpnia wieczorem Dawid zameldował się w hotelu Bastion w miejscowości Utrecht. Tam był widziany po raz ostatni. Kontakt z Dawidem urywa się w czwartek wieczorem. Następnego dnia rano miał jechać do pracy – niestety nie dotarł tam. Dawid zostawił w hotelu wszystkie swoje rzeczy, portfel z kartami i dokumentami. Ma przy sobie tylko telefon, nieaktywny od piątku rano.

Jesteśmy w stałym kontakcie z jego mamą, która, codziennie ma nadzieję, że największy koszmar jej życia się skończy. Pani Teresa nie wie kompletnie nic. Policja milczy, poszukiwania na miejscu nic nie dają.

Rodzina zdecydowała o zatrudnieniu prywatnego detektywa. Koszt jest znaczny, dlatego liczy się każdy grosz. Zbiórka finansowa na ten rzecz trwa TUTAJ. Z informacji zamieszczonych w portalu zbiórki wynika, że potrzeba około 40 tysięcy złotych.

Dawid Szustak w dniu zaginięcia ubrany był w jasnobeżową bluzę z napisem „Barcelona”. Miał na sobie czarne spodnie i ciemne buty. Dawid ma około 180 cm wzrostu, normalną budowę ciała, niebieskie oczy. Jego znak szczególny to opadająca lewa powieka.

Jeżeli ktoś ma wiedze na temat tego co dzieje się z młodym mężczyzną powinien skontaktować się z najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Radoszyczanin zaginął w Holandii. Rodzina zbiera środki na detektywa

  1. Pingback: Detektyw Rutkowski szuka Dawida Szustaka w Holandii | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *