REKLAMA

Rafał Postuła jednak nie wystartuje w wyborach!

Wspólnie z Piotrem Bocheńskim i Andrzejem Byczkiem komitet wyborczy ‚Nasz Powiat’ tworzyć miał Rafał Postuła, który na co dzień zarządza jedną z większych koneckich odlewni ‚Fansuld’. Do naszej redakcji wpłynęło jednak pismo, z którego wynika, że Postuła rezygnuje z wyborczej walki. 

REKLAMA

Poniżej publikujemy treść tego pisma w całości:
„Drodzy mieszkańcy Powiatu Koneckiego.
Jako przedsiębiorca, nie związany z żadną partią polityczną, przyjąłem propozycję wzięcia udziału w najbliższych wyborach do Rady Powiatu. W swojej decyzji Kierowałem się wyłącznie intencją wsparcia Rady Powiatu o inne, nowatorskie spojrzenie na sprawy regionu, z punktu widzenia przedsiębiorcy.

REKLAMA

Pragnę poinformować, że z uwagi na pojawienie się dodatkowych, nie przewidzianych wcześniej przeze mnie obowiązków służbowych, jestem zmuszony zrezygnować z wzięcia udziału w wyborach do Rady Powiatu, ponieważ nie wyobrażam sobie, abym nie mógł poświęcić się dla tej pracy w 100% .

Jednocześnie deklaruje jako przedsiębiorca pełne wsparcie doradcze na rzecz rozwoju naszego Powiatu dla nowo wybranej Rady Powiatu oraz Starosty.

Ponadto liczę w imieniu społeczności lokalnej oraz Przedsiębiorców naszego regionu na współprace ze strony Nowej Rady oraz Starosty we wszelkich działaniach, w tym inwestycyjnych na rzecz naszego regionu.

Takie pozytywne wsparcie jest niezbędne dla dynamicznego rozwoju Powiatu.

Tylko taki rozwój jest w stanie zatrzymać młodych ludzi tu na miejscu, tak aby widzieli perspektywę pracy i życia w regionie .

Miasto może się rozwijać tylko dzięki nowym pokoleniom, które będę widziały tu swoją przyszłość .

Moja decyzja o wzięciu udziału w wyborach do Rady Powiatu wynikała z chęci wniesienia tego pozytywnego przesłania i mam głęboką nadzieję, iż nowe Władze Powiatu uczynią wszystko, aby nasz region dynamicznie się rozwijał i strefa przemysłowa miasta Końskie była za kilka lat wypełniona nowymi fabrykami.”

Pozdrawiam
Rafał Postuła

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *