REKLAMA

Rafał Postuła jednak nie wystartuje w wyborach!

Wspólnie z Piotrem Bocheńskim i Andrzejem Byczkiem komitet wyborczy ‚Nasz Powiat’ tworzyć miał Rafał Postuła, który na co dzień zarządza jedną z większych koneckich odlewni ‚Fansuld’. Do naszej redakcji wpłynęło jednak pismo, z którego wynika, że Postuła rezygnuje z wyborczej walki. 

REKLAMA

Poniżej publikujemy treść tego pisma w całości:
„Drodzy mieszkańcy Powiatu Koneckiego.
Jako przedsiębiorca, nie związany z żadną partią polityczną, przyjąłem propozycję wzięcia udziału w najbliższych wyborach do Rady Powiatu. W swojej decyzji Kierowałem się wyłącznie intencją wsparcia Rady Powiatu o inne, nowatorskie spojrzenie na sprawy regionu, z punktu widzenia przedsiębiorcy.

REKLAMA

Pragnę poinformować, że z uwagi na pojawienie się dodatkowych, nie przewidzianych wcześniej przeze mnie obowiązków służbowych, jestem zmuszony zrezygnować z wzięcia udziału w wyborach do Rady Powiatu, ponieważ nie wyobrażam sobie, abym nie mógł poświęcić się dla tej pracy w 100% .

Jednocześnie deklaruje jako przedsiębiorca pełne wsparcie doradcze na rzecz rozwoju naszego Powiatu dla nowo wybranej Rady Powiatu oraz Starosty.

Ponadto liczę w imieniu społeczności lokalnej oraz Przedsiębiorców naszego regionu na współprace ze strony Nowej Rady oraz Starosty we wszelkich działaniach, w tym inwestycyjnych na rzecz naszego regionu.

Takie pozytywne wsparcie jest niezbędne dla dynamicznego rozwoju Powiatu.

Tylko taki rozwój jest w stanie zatrzymać młodych ludzi tu na miejscu, tak aby widzieli perspektywę pracy i życia w regionie .

Miasto może się rozwijać tylko dzięki nowym pokoleniom, które będę widziały tu swoją przyszłość .

Moja decyzja o wzięciu udziału w wyborach do Rady Powiatu wynikała z chęci wniesienia tego pozytywnego przesłania i mam głęboką nadzieję, iż nowe Władze Powiatu uczynią wszystko, aby nasz region dynamicznie się rozwijał i strefa przemysłowa miasta Końskie była za kilka lat wypełniona nowymi fabrykami.”

Pozdrawiam
Rafał Postuła

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *