REKLAMA

Rap Lokal After. Niebawem klip

Rap Lokal to akcja charytatywna, która zyskała ogólnopolski rozgłos dzięki zbiórkom na osoby potrzebujące podczas organizowanych przez siebie koncertów hip-hop’owych. W Końskich miały miejsce już dwie edycje Rap Lokal (relacja TUTAJ i TUTAJ). Teraz raperzy z dobrymi sercami prezentują „Rap Lokal After”. O co chodzi? O tym poniżej. 

REKLAMA

„Idea jest prosta” – mówi ESTE założyciel akcji – „nagrywamy piosenkę z klipem promującą talenty i piękno danego miasta, a potem gramy tam koncert, na którym wspieramy lokalnie potrzebujących. Muzyka oraz klip pełni role promocyjne, ale również odkrywa nowe talenty. Na naszym koncie mamy imprezy w Pabianicach, Końskich, Bełchatowie, Jarocinie oraz Chorzowie” – opowiada ESTE.

REKLAMA

W tym roku powstał nowy projekt powiązany z ich działaniami: „Rap Lokal AFTER” czyli najlepsi wykonawcy z każdego miasta w jednym utworze! Skład tego „kawałka” został wybrany przez internautów w ekscytującym głosowaniu na fanpage’u akcji.  Teraz pora na jego premierę. Twórcy jednak podgrzewają publiczność i byśmy mogli obejrzeć ich najnowsze dzieło chcą najpierw zebrać 800 komentarzy i 2000 polubień pod postem – TUTAJ. Ekipa Rap Lokalu liczy na aktywność konecczan, my także do niej Państwa dopingujemy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *