REKLAMA

Rap Lokal powraca! Nagrywają teledysk do III edycji [fotogaleria]

W sobotę na parkingu przy stadionie OSiR w Końskich raperzy z naszego regionu spotkali się by nagrać teledysk do utworu nagranego w ramach III edycji Rap Lokal Końskie. Akcji, podobnie jak w poprzednich latach, towarzyszyć będzie zbiórka na cel charytatywny oraz jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiczna – koncert. Organizatorzy jednak jeszcze nie zdecydowali, na co tym razem będą zbierać.

REKLAMA

W powstawanie utworu zaangażowało się około dwudziestu artystów z naszego regionu. Podczas nagrywania teledysku obecni byli poseł na Sejm RP Mariusz Gosek, Zastępca Dyrektora w Departamencie Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach Piotr Kisiel, organizator akcji Rap Lokal zapoczątkowanej w Pabianicach Krzysztof „ESTE” Łyszkowski oraz organizator koneckiej edycji inicjatywy Grzegorz „Kovaleffsky” Kowalewski.

REKLAMA

O tło teledysku zadbali miłośnicy czterech kółek z grupy Konecki Motopiknik, którzy udostępnili swoje zjawiskowe auta. W ramach współpracy przedstawiciele Rap Lokal Końskie prawdopodobnie pojawią się na jutrzejszym motopikniku i zaśpiewają dla zgromadzonych.

Inicjatywa Rap Lokal Końskie bardzo dobrze przyjęła się w poprzednich latach i liczymy, że również w tym roku spotka się z dużym zainteresowaniem. Tegoroczna akcja oprócz Końskich odbywa się w Pabianicach, Jarocinie oraz po raz pierwszy – we Włoszczowej.

Obszerną wideorelację z nagrania teledysku znajdziecie u nas już wkrótce, a teraz zapraszamy Państwa do obejrzenia fotogalerii.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *