REKLAMA

Regionalne Targi Pracy już w piątek w Końskich!

Już w najbliższy piątek 27 września w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich odbędą się Regionalne Targi Pracy. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertami pracy, przewidziany jest także wykład dla przyszłych przedsiębiorców. 

REKLAMA

Wydarzenie organizują: Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Powiatowy Urząd Pracy w Końskich oraz Starosta Powiatu Koneckiego Grzegorz Piec. Honorowym patronatem imprezę objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.

 Targi są przedsięwzięciem otwartym, w którym uczestniczyć będą zarówno osoby bezrobotne i poszukujące pracy, jak również pracujące zainteresowane znalezieniem bardziej odpowiadającego im zatrudnienia. Będą wiec doskonałą okazją do poszukiwania kandydatów do pracy oraz możliwością przeprowadzenia bezpośredniej rekrutacji osób spełniających wymagania pracodawców.

REKLAMA

Regionalne Targi Pracy w Końskich odbędą się w godzinach 10:00 – 12:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich przy ulicy Stanisława Staszica 5. O godzinie 10:30 zaplanowano wykład dla osób zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej pt. „Własna firma – pomoc na starcie”. Więcej informacji dla poszukujących pracy i przedsiębiorców znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *