Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Religijna przypowieść spodobała się widzom w Lipie [wideo, zdjęcia]

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 09:49, 18.06.2017
Skomentuj Religijna przypowieść spodobała się widzom w Lipie [wideo, zdjęcia]

Spektakl pt. "Gość oczekiwany" w sobotę zaprezentowała młodzież z parafii Świętego Wawrzyńca i Katarzyny w Lipie. Aktorów, których przygotowywał ksiądz Tomasz Waśkiewicz oklaskiwała kilkusetosobowa publiczność. 

To była już trzecia prezentowana w Lipie sztuka. Podobnie jak przed rokiem i dwa lata wstecz i tym razem by zobaczyć widowisko przybyło mnóstwo gości - i to mimo odczuwalnego zimna! Wśród nich znaleźli się przedstawiciele władzy gminnej oraz powiatowej z wójtem Leszkiem Kucą z Rudy Malenieckiej oraz starostą Bogdanem Soboniem na czele. Nie zabrakło także reprezentantów władzy kościelnej.

Sam spektakl był zobrazowaniem kilku biblijnych historii, a jego najważniejszym punktem była wizyta gościa, nieoczekiwanego, ale i dla każdego najważniejszego gościa. W materiale wideo mogą Państwo zobaczyć obszerne fragmenty tego świetnego widowiska.

Zdjęcia:

::attachment{"type":"image","item_id":"548983", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}

[FOTORELACJA]31294[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%