REKLAMA

Remis Radiatorsów i porażka Tęczy na początek wiosny w A Klasie

Zespoły z naszego powiatu: Radiator$ Stąporków oraz Tęcza Gowarczów rozpoczęły wiosenne zmagania ligowe. Nie był to udany start.

REKLAMA

Gowarczowianie niestety przegrali 2:0 z Orlętami w Kielcach. Tęcza zajmuje w tabeli 14. pozycję i musi mocno walczyć o utrzymanie się w A Klasie. O spotkaniu z Orlętami więcej można przeczytać na oficjalnym fanpage gowarczowskiego zespołu: „Po 45 minutach spotkania żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w siatce. Na początku drugiej połowy to Tęcza przystąpiła do ataku, wynikiem czego było stworzenie kilku bardzo dogodnych sytuacji. Niestety dla naszych zawodników, gospodarze po szybkim kontrataku otworzyli wynik spotkania. To był punkt zwrotny tego meczu, Tęcza rzuciła się do odrabiania strat, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy z Kielc i po składnej akcji podwyższyli wynik na 2-0. Goście mieli jeszcze kilka okazji na zdobycie bramki ale zawodziła skuteczność. Mecz zakończył się wynikiem 2-0.”

Orlęta Kielce – Tęcza Gowarczów 2:0

REKLAMA

Lepszy wynik, bo remisowy z Żelisławic przywieźli piłkarze Radiator$ Stąporków. Dwunasta ekipa w tabeli A Klasy zremisowała 1:1, a jedynego gola dla drużyny z naszego powiatu zdobył  Łukasz Miążek.

Zieleń Żelisławice – Radiator$ Stąporków 1:1

W najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 Tęcza podejmie Bucovię Bukowa, a stąporkowianie pojadą do Mniowa by zmierzyć się z Victorią.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *