REKLAMA

Neptun remisuje w IV Lidze, mecz Partyzanta przełożono

Neptun Końskie grając na wyjeździe zremisował z Łysicą Bodzentyn i stracił miejsce w fotelu lidera IV Ligi. Spotkanie Partyzanta Radoszyce zostało przełożone z powodu obfitych opadów deszczu. 

REKLAMA
Piłka, piłka nożna

Zdjęcie poglądowe.

Konecczanie z Łysicą walczyli już w sobotę. O godzinie 11.00 w Bodzentynie rozpoczęło się spotkanie, którego faworytem byli liderzy ligi z Końskich. Z kolei gospodarze w tabeli zajmują szóste miejsce. Po bardzo wyrównanym boju to starcie zakończyło się wynikiem 1:1. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Waldemara Szpiegi zdobył w 46. minucie Piotr Piwowar. W przyszłą niedzielę Neptun o godzinie 17.00 podejmie na boisku przy ulicy Sportowej Hetmana Włoszczowa. Nasi niestety stracili pozycję lidera w IV Lidze. Na to miejsce wskoczyła drużyna Zdroju Busko Zdrój, która wygrała dziś 3:0 z Naprzodem Jędrzejów. Na dodatek Zdrój ma w IV Lidze rozegrany  o jeden mecz mniej.

Łysica Bodzentyn – Neptun Końskie 1:1
Gol dla Neptuna: Piotr Piwowar
Neptun: Łukasz Herda, Piotr Gardynik, Adrian Maciejewski, Łukasz Skalski, Piotr Piwowar (Jakub Banasik), Patryk Kwiecień (Michał Pilarski), Dariusz Dutkiewicz (Bartosz Sztandera), Mariusz Skoczylas , Łukasz Szymoniak, Karol Armata, Jan Sroka (Krystian Kos).

REKLAMA

Spotkanie Partyzant Radoszyce – GKS Nowiny zostało przełożone z powodu obfitych opadów deszczu. W przyszłą sobotę radoszyczanie na wyjeździe zagrają z Olimpią Pogoń Staszów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *