REKLAMA

Remonty ulic w Rogowie, Starej Kuźnicy, Modliszewicach i Pile [zdjęcia]

Ulice Partyzantów i Miodowa w Rogowie, Wschodnia w Modliszewicach oraz drogi w Pile i Starej Kuźnicy zostały ostatnio oddane do użytku po przebudowie. 

REKLAMA

W Starej Kuźnicy przebudowano drogę o długości 230 metrów i szerokości 3,5 metra wraz z obustronnym utwardzeniem poboczy. Zadanie wykonało przedsiębiorstwo Prof-Bud za około 55 tysięcy złotych.

REKLAMA

W Pile zakres zamówienia obejmował przebudowę drogi o długości 310 metrów i szerokości nawierzchni bitumicznej 4 metrów wraz z utwardzeniem kruszywem obustronnych poboczy. Koszt w tym przypadku to ponad 78 tysięcy złotych.

Mieszkańcy Rogowa w ostatnim czasie otrzymali dwie nowe jezdnie. Jedna z nich pojawiła się na ulicy Partyzantów, a druga na Miodowej. To niewielkie odcinki, których łączna długość wynosi 170 metrów, a wykonano je za około 50 tysięcy złotych z gminnego budżetu.

Ulicę Wschodnią w Modliszewicach wyremontowano w ramach funduszu sołeckiego. Przebudowano tam 400 metrów nawierzchni z obustronnym utwardzeniem poboczy kruszywem. Zadanie realizowało przedsiębiorstwo DUKT, a jego wartość to nieco ponad 200 tysięcy złotych.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *