REKLAMA

Robert Telus i Anna Krupka na otwartym spotkaniu w Końskich [wideo, zdjęcia]

W sobotni wieczór w siedzibie Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Końskich gościli parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości Anna Krupka i Robert Telus. To w ramach organizowanych w całym kraju otwartych „Spotkań Wolnych Polaków” pod hasłem „Bądźmy Razem!”.

REKLAMA

O całym cyklu spotkań opowiedział nam jeden z ich organizatorów w całym województwie Łukasz Korus –„Chodzi tutaj przede wszystkim o powrót do korzeni, o rozmowy z wyborcami, ludźmi w regionie. W każdym powiecie odbywają się spotkania parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. Dodam, że w każdym powiecie w Polsce, więc jest to bardzo duża ilość. Mamy zamiar zamknąć wszystkie powiaty do 24 lutego. Dzisiaj był Sandomierz, Opatów, a teraz o godzinie 18:00 są Końskie” – mówił nam Korus.

Natomiast o tym jakie tematy są poruszane podczas konferencji z mieszkańcami mówili nam już sami parlamentarzyści, byli ministrowie: Anna Krupka oraz Robert Telus

REKLAMA

„Będziemy rozmawiać o tym co się dzieje w Polsce, w Europie, w Brukseli, o tym co dzieje się na Ukrainie. To są normalne tematy, które najbardziej interesują Polaków, wolnych Polaków, bo to spotkanie 'Wolnych Polaków’. One się odbywają w całej Polsce. Będziemy rozmawiać o zagrożeniach, które są przed nami, one dotyczą przede wszystkim tego co dzieje się w Unii Europejskie, o tym że coraz więcej naszych kompetencji ma być przekazywane do Brukseli. O tym trzeba z Polakami rozmawiać, o tym trzeba Polaków informować” – mówił przed naszą kamerą poseł Robert Telus.

„Jesteśmy blisko Polaków, blisko mieszkańców województwa świętokrzyskiego, wsłuchujemy się w ich głosy. Bądźmy razem, a wtedy zwyciężymy. Mieszkańcy pytają o bardzo różne rzeczy. W przypadku p. Roberta Telusa, który był ministrem rolnictwa bardzo wiele pytań dotyczyło rolnictwa, przetwórstwa, opłacalności produkcji, ale także obecnych problemów rolników. Wczoraj przez Polskę przetoczyły się protesty rolników. Koalicja Obywatelska rządzi dwa miesiące, a już rolnicy protestują tak przeciwko decyzjom rządu, jak i całej polityce unijnej, którą można nazwać 'Zielony Ład’, a warto podkreślać, że w Unii Europejskiej prym wiedzie Europejska Partia Ludowa, której przewodniczącym był przez pewien czas Donald Tusk, a w której obecnie także znajdują się europosłowie Koalicji Obywatelskiej. To pokazuje, że przedstawiciele KO prowadzą politykę, która jest bardzo niekorzystna dla polskich rolników” – tłumaczyła nam poseł Anna Krupka.

Więcej wypowiedzi w materiale wideo.

W spotkaniu udział wzięli sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, ale i wielu działaczy na szczeblach gminnych i powiatowych. Wydarzenie otworzył szef powiatowych struktur PiS i starosta konecki Grzegorz Piec, a wśród publiczności zasiedli między innymi: kandydat na burmistrza Końskich Jacek Werens, kandydatka do stanowiska burmistrza Radoszyc Urszula Przygodzka, członek zarządu powiatu Dariusz Banasik, a także liczni radni gminni i powiatowi z naszego regionu.

Zdjęcia:

REKLAMA

8 thoughts on “Robert Telus i Anna Krupka na otwartym spotkaniu w Końskich [wideo, zdjęcia]

 1. OUT pisze:

  Wow
  Ale frekwencja
  Nawet działaczy już nie ma.
  Hehehehe

 2. Zefir pisze:

  Tłumów nie było😂, hm

 3. Herhor pisze:

  Wolni Polacy ,od czego chcą być wolni ,bo chyba nie wolni od rozumu ??? . Choć czasem sprawiają takie wrażenie

 4. Moto Parafia pisze:

  faktycznie tłumy; młodzi ludzie w Was nadzieja, że nie dojdą już do władzy – przynajmniej nie tak szybko; czy p. Telus wytłumaczył zabranym ile kasy zarabiali ludzie związani z *** (nie przechodzi mi ta nazwa przez usta) na towarach sprowadzanych z Ukrainy, obiecał opublikować taką listę

 5. Tom pisze:

  Byli ci co musieli, plus kilku nieogarniętych, a dlaczego bo autobus się zepsuł 😁 potrzebne są takie spotkania – można zobaczyć kogo mijać z daleka.

 6. Marcin pisze:

  Spotkanie otwarte,a wiedzieli o nim tylko działacze PiS wystarczy zobaczyć galerię.
  Boicie się normalnych ludzi?

 7. Konecczanka pisze:

  Słyszał ktoś o jakimś spotkaniu?? Nie żeby ludzie na nie szli bo po co? Ale ktoś w ogóle słyszał?

 8. Konecczanka pisze:

  Kto udostępnił lokal w tym budynku? Kto zapłacił? Wiadomo prąd, światło. My w tym mieście z latarkami chodzimy bo takie ciemno, światła się nie uraczy w niektórych częściach miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *