REKLAMA

Robert Wielgopolan: Będę kandydował! [wideo]

Od kilku tygodni staramy się podpytywać naszych włodarzy i lokalnych polityków o plany dotyczące najbliższych wyborów samorządowych. Zazwyczaj otrzymywaliśmy wymijające odpowiedzi, ale Robert Wielgopolan, wójt gminy Słupia Konecka jest w tym aspekcie wyjątkiem. 

REKLAMA

Nasze pytania najczęściej zbywane były argumentem, że do wyborów jest jeszcze dużo czasu. Tymczasem Robert Wielgopolan będąc gościem w naszym programie TKN STUDIO złożył jednoznaczną deklarację. –„Jednak las to za mało. Tutaj wiele innych działań udało się podjąć na terenie gminy, tam gdzie mieszkam. Na pewno chciałbym dalej realizować tę przygodę, tę służbę dla społeczeństwa pełnić, bo jest jeszcze dużo do zrobienia. Tak, to jasna, oczywista deklaracja, bo podejrzewam, że mogły się pojawić takie głosy już w tym roku, że nie będę kandydował i wracam do lasu – kategorycznie dementuję taką plotkę, która się gdzieś pojawiała.” – deklarował w naszym studio wójt Słupi Koneckiej.

Całą rozmowę z wójtem Słupi Koneckiej Robertem Wielgopolanem wyemitujemy w najbliższy weekend. Już teraz zapraszamy do oglądania.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *