REKLAMA

Rodzice Bruna dziękują za pomoc w specjalnym WIDEO

Agata Brzezińska i Mariusz Słowiński dziękują za pomoc wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do zbiórki na rzecz ich chorego synka Bruna. W tym celu nagrali specjalny materiał wideo, który możecie zobaczyć poniżej. Przypomnijmy, że Bruno walczy z nowotworem neuroblastomą. O historii chłopca przeczytacie TUTAJ, a zbiórkę publiczną znajdziecie TUTAJ

REKLAMA
REKLAMA

 -„Kochani, dziś skończyliśmy pierwszy cykl chemioterapii. Bruno jest bardzo dzielny, z resztą jak widać. Mimo, że bardzo się męczy, bo nie może wyjść na spacer, ale z taką ekipą ma po prostu więcej mocy. Bardzo dziękujemy wam za wszystko. Nie ma chyba słów, które mogłyby wyrazić naszą wdzięczność. Bardzo się cieszę, że wspierają nas tak piękni ludzie. Bardzo, bardzo wam dziękujemy za wszystko… Dziękujemy kochani! Bruno wam podziękuje wszystkim, zobaczycie.”  – mówi w materiale Agata, mama Bruna.

REKLAMA

– „Ja ze swej strony dodam krótko wyjątkowo – dziękujemy. Obiecujemy! Wszystkiego dobrego też dla was. Do zobaczenia! Nie przejmujcie się pierdołami, zdrowie jest najważniejsze. Bądźcie zdrowi!” – dodaje Mariusz, tata chłopca.

Wczoraj Mariusz Słowiński przekazał nam znakomite wiadomości – po pierwszych wlewach chemii guz w jamie brzusznej Bruna zaczął się zmniejsza. To oznacza, że chłopiec będzie mógł przejść operacje, a jego szanse na życie i zdrowie wzrastają.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *