REKLAMA

Rodzina Pasków zaprasza na rajd z okazji drugich urodzin Borysa!

Już w sobotę 25 stycznia odbędzie się trzecia odsłona Rajdu Borysa. Wydarzenie organizowane jest z okazji drugich urodzin Borysa Paska – najmłodszego członka Oddziału PTTK w Końskich. Rajd organizuje rodzina Pasków, a współorganizatorem jest Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich.

REKLAMA

„Rajd będzie przebiegał w formie spaceru z przewodnikiem o długości około 12 kilometrów. Zbiórka uczestników przy fontannie w Parku Miejskim w Końskich o godzinie 9:30. Wędrujemy przez Szabelnię, Pomyków, Piłę, Stary Młyn, po czym wracamy do Końskich. Finał rajdu odbędzie się w „Egipcjance”. Zapewniamy m.in. certyfikat uczestnictwa, okolicznościowy znaczek rajdowy, ognisko integracyjne, konkurs z nagrodami oraz losowanie upominków” – mówił nam prezes PTTK oraz dziadek Borysa Wojciech Pasek.

REKLAMA

Wpisowe wynosi 15 złotych dla osób pełnoletnich oraz 10 złotych dla dzieci i młodzieży. Rówieśnicy solenizanta (urodzeni w 2018 roku) oraz osoby urodzone 27 stycznia mogą jednak wziąć udział w rajdzie bezpłatnie.

Zgłosić się na rajd oraz uzyskać szczegółowe informacje można pod numerem telefonu 665 120 308 lub 602 339 722, a regulamin wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

A o tym, jak było na poprzedniej odsłonie rajdu możecie zobaczyć TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *