REKLAMA

Rodzinna Rajska Plaża zaprasza miłośników wodnych wrażeń! [wideo, zdjęcia]

Dawid Kowalski  prowadzi nietypowy rodzinny interes – wypożyczalnię sprzętu wodnego „Rajska Plaża” w Sielpi i serdecznie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Poznajcie tę familijną firmę. 

REKLAMA

Dawid jest rodowitym sielpianinem. Czuje się tyle związany ze swoją miejscowością, że postanowił otworzyć rodzinny interes, dzięki któremu nie musi opuszczać Sielpi. Jest zadowolony i dumny ze swojej wypożyczalni. Czyżby nazwa wzięła się z jego postrzegania lokalnej plaży? O to możecie zapytać go osobiście.

REKLAMA

Chętni do wypożyczenia sprzętu powinni kierować się na centralną część głównej plaży. To brązowa budka znajdująca się blisko klubu Malibu. Poza tym jest to wypożyczalnia usytuowana najbliżej punktu ratowników wodnych, a firma posiada własny sprzęt ratowniczy. Można z tego wywnioskować, że każdy w pobliżu będzie bezpieczny. ‚Rajską Plażę’ rozpoznać można też po jedynych na sielpiańskiej plaży palmach, które tworzą ścieżkę od budki do molo, przy którym zacumowane jest ponad 50 rowerków wodnych i kajaków, w tym rowerki ze zjeżdżalnią. Odważni mogą też wypożyczyć kulę do chodzenia po wodzie.

Co odróżnia tę wypożyczalnię od innych? Obsługa pomaga przy wejściu i wyjściu z rowerków, które czyszczone są tuż po użytkowaniu, co nie wszędzie jest praktykowane. Poza tym pracownicy wykazują się dużą kulturą osobistą. Z usług firmy mogą też korzystać kolonie i inne grupy zorganizowane.

A jak długi jest sezon Rajskiej Plaży? Od początku maja można korzystać ze sprzętu w weekendy, a od czerwca do połowy września działają z pełną mocą. Czy wypożyczalnia jest warta polecenia? Przekonajcie się sami! Dawid Kowalski z rodziną zapraszają bardzo serdecznie.

Poniżej zamieszczamy cennik usług:

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *