REKLAMA

Rodzinny piknik profilaktyczny w sobotę w Baryczy

W sobotę w godzinach 10:00-14:00 na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baryczy odbędzie się ”Powiatowy Piknik Rodzinny – Bezpieczne wakacje”. Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagrody zwycięzcom konkursu online „Bezpieczne Wakacje”.

REKLAMA

Impreza plenerowa zatytułowana ”Powiatowy Piknik Rodzinny – Bezpieczne wakacje” będzie miała charakter profilaktyczno-promocyjny. Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Końskich.

REKLAMA

Cel pikniku to przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku w atrakcyjnej formie.

W programie przewidziane są: występ zespołu „Królewiaczki”, występy wokalne, szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz wręczenie nagród laureatom konkursu „Bezpieczne wakacje”.

Ponadto na terenie SOSW Barycz pojawią się stoiska Komendy Powiatowej Policji w Końskich, Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Końskich, Nadleśnictwa Barycz, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Końskich (Punkt Konsultacyjny), KRUS Końskie. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich i organizatora.

W ramach projektu KGW w Sworzycach będą także zabawy z animatorem. Wśród atrakcji przewidziane są także zamek do skakania, duże i małe balkoniki, chusta animacyjna, talerze cyrkowe, slackline, strzelnica łucznicza, gry dużego formatu oraz wata cukrowa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *