REKLAMA

Rondo mistrzem Ekstraklasy KLF

W przedostatniej kolejce Koneckiej Ligi Futbolu, organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, poznaliśmy mistrza Ekstraklasy.

REKLAMA

Triumfatorem okazał się mający fantastyczną rundę jesienną zespół Rondo, który w tej kolejce rozgromił Auto Komis, pieczętując końcowy sukces. O drugie miejsce bić się będą Dachy Fornalczyk i Czarodzieje. W bezpośrednim niedzielnym meczu między tymi drużynami padł remis. Warto wspomnieć, że mimo stawki, jaką była pozycja wicelidera, Czarodzieje zagrali fair play, wystawiając taką samą liczbę zawodników co osłabiony kadrowo rywal.

Paweł Sękowski - mąż opatrznościowy dachów.

Paweł Sękowski – mąż opatrznościowy dachów.

Teoretyczne szanse nawet na drugie miejsce ma jeszcze Klub 16, który w tej kolejce, po emocjonującym meczu, pokonał (grając cały mecz w osłabieniu!) OŻO Wincentów.

REKLAMA

W Młodej Ekstraklasie szansę na zapewnienie sobie mistrzostwa zaprzepaścili Oldboysi, którzy, w meczu na szczycie, zostali rozbici przez Elektrodę. Zwycięstwo to sprawiło, że w grze o tytuł pozostają wciąż trzy drużyny: oprócz dwóch wymienionych również Thrash Attack, który w tę niedzielę nie musiał znosić zimnych podmuchów wiatru, bowiem przeciwnik – Green Warriors – oddał mecz walkowerem.

O czwarte miejsce na koniec sezonu powalczą: Alternativ (efektowne zwycięstwo nad UKSem Końskie) oraz Deportivo la Costa Rica (pewna wygrana z New Team).

Tabela Ekstraklasy KLF

Tabela Ekstraklasy KLF

Tabela Młodej Ekstraklasy KLF

Tabela Młodej Ekstraklasy KLF

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *