REKLAMA

Rozbity 'maluch’. Śmiertelny wypadek w Brodach [aktualizacja]

Dziś w godzinach popołudniowych w miejscowości Brody w gminie Końskie doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Seniorka, która trafiła do szpitala w ciężkim stanie niestety zmarła.

REKLAMA

Foto: PSP Końskie

Według wstępnych ustaleń policji 83-letni kierowca nie zachował ostrożności podczas jazdy na łuku drogi, w wyniku czego uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

– „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś w miejscowości Brody trzeźwy 83-letni kierujący pojazdem marki Fiat 126p na łuku drogi nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, w wyniku czego uderzył w metalowy słupek ogrodzenia jednej z posesji” – informuje st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

W wyniku zdarzenia 78-letnia pasażerka została zabrana nieprzytomna do szpitala. Po kilku godzinach otrzymaliśmy tragiczną informację, że poszkodowana zmarła w wyniku obrażeń.

Foto: PSP Końskie

REKLAMA

6 thoughts on “Rozbity 'maluch’. Śmiertelny wypadek w Brodach [aktualizacja]

 1. nieznajomy pisze:

  No to w końcu 83 czy 78 lat?

 2. Oko pisze:

  Nieznajomy, czytaj ze zrozumieniem. 83 letni kierowca i 78 letnia pasażerka.

 3. mirek pisze:

  nieznajomy jeszcze poprawia sylwestra

 4. Tata pisze:

  Nieznajomy defekt mózgu

 5. Donaldino pisze:

  Stara dziada powinna jeździć rowerem na 4 kółkach a nie samochodem,dobrze że innych ludzi nie pozabijał

 6. […] w miejscowości Brody w gminie Końskie doszło do śmiertelnego wypadku drogowego… całość TUTAJ. 6. Ciało w zbiorniku w Sielpi. To zaginiony mężczyzna [publikacja z sierpnia] Około godziny […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *