REKLAMA

Rozjechał psa i uciekł! Świadkowie poszukiwani!

W poniedziałkowy wieczór na przejściu dla pieszych w Końskich przy ul. Zamkowej doszło do bulwersującego zdarzenia. Ktoś przejeżdżając prawdopodobnie na czerwonym świetle rozjechał na przejściu dla pieszych półroczną suczkę, a o mały włos czarne auto nie uderzyłoby w dziecko! Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia. Można kontaktować się z ojcem dziewczynki, która wyprowadzała psa na spacer – tel. 510 418 059.

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

Jak mówi nam ojciec dziewczynki, która wyprowadzała psa do całej sytuacji doszło około godziny 19:00 w poniedziałek –„Wiem tylko tyle, że to było czarne auto. Jechało od strony Banku Spółdzielczego. Z relacji moich dzieci wynika, że samochody stały przed sygnalizacją, a ten jeden jechał. Niestety piesek nie przeżył zderzenia” – opowiada nam pan Karol.

Panu Karolowi udało się ustalić, że młoda suczka wyrwała się jego córce w pogoni za innym psem, kiedy wracała przez przejście dla pieszych doszło do potrącenia zwierzęcia –„Największy problem jest w tym, że ten ktoś uciekł, głównie o to mamy pretensję. Sprawę możliwie najszybciej zgłosimy do wszelkich odpowiednich służb” – opowiada nam mężczyzna.

REKLAMA

A jeżeli ktoś z Państwa był świadkiem tej szokującej sytuacji prosimy o kontakt z p. Karolem – tel. 510 418 059. 

REKLAMA

5 thoughts on “Rozjechał psa i uciekł! Świadkowie poszukiwani!

  1. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale czy akurat to skrzyżowanie nie ma przypadkiem kamer skierowanych w każdą stronę?

  2. Czy na serio uważacie, że nie powinien się zatrzymać? Pies szedł z dziećmi. Kierowca najprawdopodobniej przejechał na czerwonym. Dziecko chcąc uchronić zwierzę mogło wbiec pod samochód!
    Kierowca powinien się zatrzymać, zgłosić sytuację, zadzwonić do rodziców dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *