REKLAMA

Rozkopane Końskie. Zobacz niezwykłe zdjęcia

Rewitalizacja centrum Końskich w czerwcu 2021 nabrała rozpędu. Obecnie duża część centralnych rejonów miasta objęta jest ciężkimi robotami. Zobaczcie zdjęcia prezentujące to co dzieje się na ulicy Piłsudskiego oraz nowym rondzie przy „Ekonomiku”. 

REKLAMA

Patrząc na powyższe zdjęcie można pomyśleć, że Końskie zaczęły przypominać dziki zachód. To jednak tylko stan przejściowy. Rozpoczęły się pace ziemne przy ulicy Piłsudskiego. Są one związane głównie z wymianą ciepłociągu oraz remontem kanalizacji. Infrastruktura podziemna póki co będzie powstawać na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kazanowską do skrzyżowania z ulicą Iwo Odrowąża. Następnie robotnicy przeniosą się na ul. Mieszka I.

REKLAMA

Bardzo zaawansowane są już prace przy przebudowie skrzyżowania ulic Piłsudskiego, Kazanowskiej i 3 Maja na rondo.  Wykonawca kładzie  już pierwszą warstwę asfaltu. Rondo ma być przejezdne najpóźniej w pierwszych dniach lipcach.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych przez Urząd Miasta i Gminy w Końskich.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Rozkopane Końskie. Zobacz niezwykłe zdjęcia

  1. Ciekawe, czy odcinek od obwodnicy do ronda + ulice przyległe będą objęte ograniczeniem do 3,5T?
    Bo czarno to widzę, gdy prowadzony nawigacją wybierze się w tym kierunku kierowca większej ciężarówki.

  2. bardzo ciekawy pomysł na rewitalizacje runku, wycięcie drzew i wybetonowanie palcu betonowego to wyjątkowy trafny pomysł, równie dobry jak wycięcie drzew w Sielpi nad zalewem. Ktoś leczy kompleksy pochodzenia ze wsi otoczonej zieleni bez betonu, to teraz będzie betonu w nadmiarze – tragedia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *