REKLAMA

Rozmowa z Piotrem Słoką, kandydatem do Rady Miasta

Przeprowadziliśmy rozmowę z kandydatem do Rady Miasta i Gminy Końskie w najbliższych wyborach Piotrem Słoką (lista PiS, okręg nr 3). Poniżej publikujemy krótki fragment wywiadu, a całość możecie Państwo obejrzeć w materiale wideo.

REKLAMA

Arkadiusz Góral, tkn24.pl: Dlaczego do Rady Miasta tym razem, dlaczego na tej płaszczyźnie chce pan działać, a nie w powiecie czy w województwie?

Piotr Słoka: Spróbowałem się sprawdzić gdzieś na tych wyższych płaszczyznach samorządowych, nie udało się. Byłem radnym dwie kadencje, mam jakieś doświadczenie w tym, myślę, że się znam na samorządzie. Realne pieniądze z naszych podatków są w gminie i jak chce się coś realnego zrobić to jest to gmina. Idę do wyborów, nie żeby uprawiać politykę, tylko zrobić coś dla ludzi. Interesuje mnie działalność społeczna. Myślę, że jak się jest radnym gminy to jest się najbliżej ludzi.

REKLAMA

A.G.: Startuje pan z list Prawa i Sprawiedliwości, czyli z tych samych list co w poprzednich wyborach. Tutaj dalej jest panu po drodze z tą partią, czy już trochę mniej?

Piotr Słoka: To znaczy ja jestem bezpartyjny, dla mnie dużą wartością jest lojalność. Ja z tego środowiska prawicowego się wywodzę i jestem wobec niego lojalny,  chociaż mam krytyczne zdanie na niektóre sprawy, ale raczej się nie bawię w partyjniactwo, nigdy mnie to nie pociągało. Ja chce po prostu robić coś dobrego.

Cała rozmowa w materiale wideo.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *