REKLAMA

Rozpoczął się drugi turnus ferii w Domu Kultury [zdjęcia]

Blisko 30 dzieci przybyło dziś do sali „Egipcjanka” w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich, aby kreatywnie spędzić czas ze swoimi instruktorami. Rozpoczął się II turnus ferii.

REKLAMA
REKLAMA

Pierwszego dnia nowego turnusu podzielono uczestników na dwie grupy. Pierwsza poszła do pracowni plastycznej, gdzie zajęcia zorganizowała Kamila Dobrowolska. Druga pozostała w sali widowiskowej, gdzie muzyczne zabawy organizowali Maciej Lisowski i Roman Cieślak. Potem grupy zamieniły się miejscami.

REKLAMA
REKLAMA

We wtorek dzieci czeka wycieczka kultowym żółtym school busem do kina w Drzewicy. W środę Urszula Nowicka i Małgorzata Pasek zaproponują warsztaty kulinarne, jednak to, nad czym wspólnie z dzieciakami będą pracować, pozostaje tajemnicą. Tego dnia także Paweł Stasiński prowadził będzie warsztaty ceramiczne. W czwartek młodzi uczestnicy turnusu odwiedzą Urząd Miasta i Gminy, Komendy Straży Miejskiej i Centrum Informacji Turystycznej. Po powrocie do Domu Kultury, będą kontynuować zajęcia ceramiczne. Zaplanowane są również gry planszowe.

W piątek dzieciaki uczestniczyć będą w balu karnawałowym z iluzjonistą Andrzejem Fidzińskim. Mile widziane będą kostiumy.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *