REKLAMA

Rozpoczęła się runda jesienna Koneckiej Ligi Futbolu [zdjęcia]

Wznowiła rozgrywki organizowana przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY Konecka Liga Futbolu. Pierwszą kolejkę rundy rewanżowej zdominowały 2 wydarzenia: 6 goli Łukasza Leksyckiego z Green Warriors (Młoda Ekstraklasa) oraz pierwsza porażka w Ekstraklasie Dachów Fornalczyk.

REKLAMA

Piłka Nożna

Porażka Dachów z Czarodziejami sprawiła, że ta pierwsza drużyna opuściła fotel lidera, a druga na nim zasiadła. Tym samym w górnej połówce tabeli zrobił się tłok, bowiem swoje mecze wygrały też: Auto Komis Daniel Zych (walkower w meczu z Rondo) oraz Klub 16 (pasjonujący pojedynek z OŻO Wincentów).

REKLAMA

W Młodej Ekstraklasie 6 goli Leksyckiego pozwoliło opuścić Green Warriors ostatnie miejsce w tabeli. Obecnie okupuje je New Team, po porażce z liderem – Oldboysami. W najciekawszym meczu kolejki Thrash Attack w pięknym stylu wypunktował wicelidera – KKS Elektrodę, pokazując, że do końca będzie się liczył w walce o mistrzostwo. W ostatnim meczu popis gry dała młoda drużyna Alternativ, która pewnie pokonało Deportivo la Costa Rica, a największy udział w wygranej mieli: Filip Dziuba i Kamil Głowiński. Przyszłoś należy do nich.

Wyniki:

Młoda Ekstraklasa – 8 kolejka- Orlik

Green Warriors – UKS Końskie 12 : 6 (6 : 2)
Thrash Attack – KKS Elektroda 7 : 3 (3 ; 2)
New Team – Oldboys 3 : 6 (1 : 1)
Alternativ- Deportivo la Costa Rica 6 : 3 (3 : 0)

Ekstraklasa- 6 kolejka – OSiR

Rondo – Auto Komis Daniel Zych 0 : 3 (walkower)
Kansas Kazanów – Forbuild 3 : 0 (walkower)
Dachy Fornalczyk – Czarodzieje 1 : 2 (0 : 1)
Klub 16 – OŻO Wincentów 3 : 2 (2 : 1)

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *