REKLAMA

Rozstrzygnięto powiatowy konkurs fotograficzno-literacki [zdjęcia]

VII Powiatowy Konkurs Fotograficzno-Literacki „Fotoinspiracje” pod hasłem „Szumi las… Ma czas” został rozstrzygnięty. Organizatorem konkursu było I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich, a honorowy patronat objął starosta konecki Grzegorz Piec.

REKLAMA

Na zdjęciu na pierwszym planie od lewej: dyrektor Wojciech Jasnos i starosta konecki Grzegorz Piec, foto. Paweł Kubiak

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 7 i 8 szkoły podstawowej. Jego celem była popularyzacja fotografii i różnych form literackich.

Pierwsze miejsce zajął Bartosz Lipnicki ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli. Drugie miejsce przyznano: Lenie Ciszek ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich oraz Aleksandrze Gil z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej. Trzecie miejsce ex aequo zajęły: Natalia Biniek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej oraz Nadia Am Ali z Zespołu Placówek Oświatowych w Modliszewicach.

REKLAMA

Wyróżnienia przyznano: Mai Czechowskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej, Mai Kwiecińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich, Jakuba Ołowni z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stąporkowie, Mariki Słowik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej oraz Weroniki Żurawskiej ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gowarczowie.

Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczali: starosta Grzegorz Piec oraz dyrektor I LO w Końskich Wojciech Jasnos. Konkurs przygotowały Sylwia Fidor i Małgorzata Bijata.

Zdjęcia Paweł Kubiak, Starostwo Powiatowe w Końskich:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *