REKLAMA

Ruda Maleniecka: Najmłodsi wystąpili dla babć i dziadków! [zdjęcia]

W ostatnim czasie w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. We wtorek 21 stycznia na występ zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej. Natomiast 22 stycznia swoje święto mieli dziadkowie i babcie przedszkolaków z Publicznego Przedszkola.

REKLAMA

Goście, jak co roku nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Część artystyczną dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej przygotowały pod czujnym okiem Jadwigi Makówki, natomiast przedszkolaków przygotowywały wychowawczynie poszczególnych grup: Elżbieta Drozdowska, Edyta Skwara, Barbara Spiechowicz i Aneta Czechowska.

REKLAMA

Uczniowie klasy III zaprezentowali się w przedstawieniu wzbogaconym o liczne tańce i piosenki, przedszkolaki natomiast recytowały wiersze i śpiewały piosenki związane ze świętem.

Obie części artystyczne zakończyły się wspólnym odśpiewaniem „Sto lat” oraz wręczeniem laurek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie wzruszeni opuszczali uroczystość, dziękując za miło spędzone chwile.

Zdjęcia (rudamaleniecka.pl):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *