REKLAMA

Rusza pomoc dla Wiesława Wydry z Radoszyc. Liczy się każdy dzień! [zdjęcia]

Pan Wiesław z Radoszyc zmaga się z okropnym potworem. Stwierdzono u niego glejaka mózgu IV stopnia. By żyć musi zostać poddany nowoczesnej terapii Optune. Tylko ona daje szanse na przedłużenie życia, spowolnienie rozrostu glejaka, a nawet zmniejszenie go. Rodziny nie stać na tego typu leczenie, ponieważ jego koszt miesięczny to ponad 25 tysięcy euro. Ruszyła zbiórka finansowa na rzecz pana Wiesława w portalu siepomaga.pl – TUTAJ. Jako pierwsi mocno w akcję pomocy włączają się policjanci z Końskich.

REKLAMA

W ubiegłym roku Wiesiu, bo tak zdrobniale mówią na niego bliscy nagle dostał ataku padaczki. Lekarze po szczegółowej diagnozie i badaniach stwierdzili u niego guza – glejaka. Niestety wynik próbki guza był bardzo zły. Okazało, się że jest to glejak wielopostaciowy IV stopnia. Aby zwalczyć tę chorobę pacjent musi być poddany nowoczesnej terapii Optune, która spowalnia rozrost glejaka. Apelujemy do wszystkich osób, które chcą pomóc Panu Wiesławowi, ponieważ koszt miesięczny nowoczesnej terapii to ponad 25 tysięcy euro. Terapia ta musi trwać minimum pół roku, a zatem potrzeba przynajmniej 150 tysięcy euro! Liczy się także każdy dzień, bo życie z glejakiem w głowie przypomina życie na tykającej bombie. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o przekazywanie pieniędzy na leczenie Pana Wiesława poprzez stronę fundacji Siepomaga, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące zbiórki – TUTAJ

REKLAMA

Jako jedna z pierwszych w pomoc dla Wiesława Wydry włączyła się Komenda Powiatowa Policji w Końskich –„W związku z czym dla wszystkich chętnych, którzy zaoferują najwyższą kwotę pieniędzy przeznaczoną na pomoc Panu Wiesławowi, którą będzie trzeba wrzucić do puszki w czasie odwiedzin KPP Końskie mamy do zaoferowania m.in. odwiedziny Komendy Powiatowej Policji w Końskich w czasie których zaplanowane jest spotkanie z Komendantem Powiatowym Policji w Końskich oraz prezentacja i przedstawienie pracy technika kryminalistycznego oraz przewodnika psa służbowego. Ponadto będzie można również dokładnie zobaczyć jak wygląda codzienna służba policjantów zajmujących się profilaktyką społeczną oraz oficera prasowego. Oferty prosimy składać poprzez portal społecznościowy Facebook, profil Pani podkom. Sylwii Sobczyńskiej” – mówi nam sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Odnośnik do profilu podkom. Sylwii Sobczyńskiej – TUTAJ.

Pan Wiesław z najbliższymi

Pomóc można również poprzez pozyskanie unikatowych kalendarzy profilaktycznych, które powstały przy współpracy służb z terenu powiatu koneckiego. Ideą powstania tego kalendarza był pomysł ukazania Policji, Pogotowia Ratunkowego, Straży Pożarnej oraz Straży Leśnej jako instytucji, które razem współpracują na rzecz ratowania życia i zdrowia mieszkańców powiatu koneckiego. Kalendarze profilaktyczne można zdobyć przekazując kwotę minimum 100 zł, wrzucając ją do puszki, która znajduje się w KPP Końskie. Pomóc można na wiele sposobów, pamiętajmy, że liczy się każda złotówka i tak cenny obecnie dla p. Wiesława czas.

REKLAMA

3 thoughts on “Rusza pomoc dla Wiesława Wydry z Radoszyc. Liczy się każdy dzień! [zdjęcia]

  1. Pingback: Radoszyce: Charytatywne wydarzenia na rzecz Wiesława Wydry | TKN24

  2. Pingback: Mieszkańcy Radoszyc wspierają chorego na raka | TKN24

  3. Pingback: Zapowiedź: Bal karnawałowy dla Wiesława Wydry | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *