REKLAMA

Ruszają koneckie studniówki! [wideo]

„Poloneza czas zacząć!”. Te słowa już za chwilę usłyszą tegoroczni maturzyści ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu koneckiego. Zdecydowana większość z nich podczas studniówki bawić będzie się w lokalu Astoria. 

REKLAMA

Aż sześć spośród siedmiu studniówek, które zostaną zorganizowane w powiecie koneckim odbędzie się w popularnej Astorii przy ulicy Hubala w Końskich. Tylko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Stąporkowa swoją przedmaturalną imprezę organizuje w sali Lacona w swoim mieście. Jako pierwsi na parkiet wyjdą uczniowie i nauczyciele z popularnej „Kanady” – już w najbliższą sobotę o godzinie 19.00. Natomiast studniówkowy sezon zakończą maturzyści ze „Starego”  Ogólniaka – będzie to 10 lutego. Tylko w jedną sobotę odbędą się dwie tego typu imprezy jednocześnie – 20 stycznia bawić będą się uczniowie II LO w Końskich i stąporkowskiej „Górki”.

Terminy koneckich studniówek:

REKLAMA
  1. ZSP nr 2 – 6 stycznia godzina 19.00, sala Astoria
  2. Zakład Doskonalenia Zawodowego Końskie – 13 stycznia godzina 19.00, sala Astoria
  3. ZSP Stąporków – 20 stycznia godzina 19.00, sala Lacona
  4. II LO Końskie – 20 stycznia, godzina 20.00, sala Astoria
  5. ZSP nr 3 – 27 stycznia godzina 19.00, sala Astoria
  6. ZSP nr 1 Końskie – 3 lutego godzina 19.00, sala Astoria
  7. I LO Końskie – 10 luty, godzina 19.00, sala Astoria

Już teraz zapraszamy Was do śledzenia w naszym portalu i telewizji relacji z wszystkich studniówek. W soboty wieczorem będziemy zamieszczać zdjęcia oraz skrót wideo z imprezy. Kolejnego dnia zaprezentujemy Wam pełne, telewizyjne relacje z poszczególnych balów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *