REKLAMA

Ruszamy z Informatorem Przedszkolaka 2021!

Drodzy rodzice, szanowni wychowawcy i dyrektorzy przedszkoli! Już za kilka dni rozpoczyna się rekrutacja do tych jednostek oświaty. W gminie Końskie prowadzona będzie ona od 1 lutego do 19 marca za pośrednictwem specjalnego portalu konskie.formico.pl. W związku z tym podobnie jak co roku kadry zachęcamy do zamieszczania w Informatorze Przedszkolaka 2021 tkn24.pl ofert przedszkoli, a Was rodzice do ich czytania tak by wybrać placówkę najodpowiedniejszą dla swojej pociechy. By zamieścić ofertę przedszkola prosimy o kontakt: [email protected] / tel. 661 093 759. 

REKLAMA

W informatorze pojawią się głównie oferty przedszkoli niepublicznych i publicznych z terenu gminy Końskie. Istnieje jednak możliwość zamieszczenia ofert z placówek z innych gmin powiatu koneckiego. W poprzednich latach nasze informatory cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, ze podobnie będzie i teraz. Informator, a zatem i wszystkie oferty będą dostępne przynajmniej do 1 kwietnia.

REKLAMA

W tym roku w gminie Końskie rekrutacja prowadzona jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Rekrutacja prowadzona jest z wykorzystaniem elektronicznego serwisu rekrutacyjnego dla rodziców Formico – TUTAJ. Rodzice zapisując dziecko do przedszkola wypełniają wniosek w formie elektronicznej, a następnie drukują go i podpisują. Wygenerowany z systemu Wniosek o przyjęcie wraz z niezbędnymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie określonych kryteriów należy złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru (wskazanym przez rodziców we wniosku jako pierwsze).

Mamy nadzieję, że nasz informator pozwoli na dokonanie najwłaściwszego dla siebie wyboru!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *