REKLAMA

Ruszamy z Informatorem Szkół Ponadpodstawowych. Uwaga absolwencie podstawówki!

Sytuacja epidemiczna w Polsce powoduje, że nie wiemy jak będzie wyglądać rekrutacja do szkół ponadpodstawowych, nie wiadomo też jakie terminy obowiązują. Nie jest też pewne czy, w jakiej formie i kiedy odbędą się egzaminy ósmoklasisty. Szkoły ponadpodstawowe rozpoczęły jednak już promowanie swoich ofert, a od 15 maja będą przyjmować podania. My w związku z tym startujemy z naszym corocznym Informatorem Szkół Ponadpodstawowych. Znajdziecie tam ofertę zainteresowanych koneckich placówek. Odnośnik do informatora w sekcji „Na skróty” oraz poprzez baner na stronie głównej będzie funkcjonował aż do września. 

REKLAMA

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych została zarządzona na okres od 15 maja do 10 lipca. Na pewno właśnie od połowy maja szkoły średnie będą przyjmować zgłoszenia zainteresowanych, a najprawdopodobniej odbywać będzie się to wyłącznie internetowo oraz korespondencyjnie. Udostępnione zostaną specjalne formularze, które drogą elektroniczną lub listową będzie trzeba dostarczyć do wybranych szkół. Kiedy zaś rekrutacja się zakończy? Wszystko zależne jest od terminów i formy przeprowadzenia egzaminów ósmoklasisty oraz zakończenia roku szkolnego. Na pewno o tych datach będziemy Was informować.

REKLAMA

Tymczasem już dziś zapraszamy do przeglądania naszego specjalnego działu Informator Szkół Ponadpodstawowych 2020 – TUTAJ. Będą się tam pojawiać szczegółowe oferty rekrutacyjne poszczególnych szkół. Pierwsze artykuły opublikujemy już w tym tygodniu. Natomiast szkoły zainteresowane publikacją prosimy o kontakt: [email protected] / 661 093 759.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *