REKLAMA

Ruszył nabór na różne zajęcia w Domu Kultury. Zobacz ofertę

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich zaprezentował swoją nową ofertę zajęć. Zapisy już trwają.

REKLAMA

Dom Kultury zaprasza m.in. na zajęcia ceramiczne

Dom Kultury w Końskich ogłosił nabór na różne zajęcia tematyczne: wokalne, plastyczne, teatralne, taneczne i ceramiczne. Naukę gry na pianinie, perkusji, akordeonie i gitarze. Zajęcia są płatne, zapisać można się osobiście lub pod numerem telefonu 41 372 24 78.

Dla miłośników muzyki DK przygotował m.in. „Podróże po strunach” – naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej, którą poprowadzi Marcin Wróbel. Program obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Lekcje dostosowane są do wieku i indywidualnych potrzeb uczestnika. Zapisy pod numerem 791 761 086. Chętni mogą zapisać się na naukę gry na akordeonie z profesjonalnym instruktorem, zajęcia z gry na perkusji z instruktorem Mateuszem Salatą (pod numerem 668 855 998), gry na pianinie z Waldemarem Kacperskim (pod numerem tel. 608 639 896) lub ćwiczenia wokalne z Dominiką Wróbel (zapisy pod numerem 791 761 162).

REKLAMA

Ruszył również nabór do klubu szachowego, który prowadzi Adam Szymański. Zapisy pod numerem 575 665 626. Zapisy trwają również na zajęcia ceramiczne, plastyczne oraz warsztaty recytatorskie indywidualne lub teatralne grupowe. Te ostatnie poprowadzi instruktor Aleksander Kopański. W programie znajdziemy: ćwiczenia dykcji i intonacji, pracę nad koncentracją, dobór i interpretację tekstów, pozasłowne środki wyrazu oraz pracę z kukiełką/lalką.

Więcej szczegółów instruktorzy udzielą na miejscu w Domu Kultury w Końskich lub pod numerem telefonu 41 372 24 78.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *