REKLAMA

Ruszyła kolejna edycja Koneckiej Ligi Futbolu [zdjęcia]

Zainaugurowała rozgrywki na trawie Konecka Liga Futbolu. Już w pierwszej kolejce doszło do niespodzianek. Debiutujący w rozgrywkach zespół Las Vegas pokonał faworyzowany Auto Komis Daniel Zych. Z kolei TKN Bands zwyciężył mistrza z hali – Czarodziejów. Pewnego rodzaju niespodzianką była też przegrana Amatorów z Bimber Brothers. Zgodnie z oczekiwaniami natomiast Jajko Na Żurek pokonał ekipę Giętka Szyja.

REKLAMA

Udany debiut w rozgrywkach KLF zaliczył team Las Vegas

Giętka Szyja – Jajko Na Żurek 3 : 7 (2 – 3)
Bramki: Karbownik 2, Kosmal; Jajko – Sierszyński 3, Pilarski 3, Młodziński
Goście bardzo szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie i wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu. Gospodarze jednak wrócili do gry i przed drugą połową wynik pozostawał jeszcze sprawą otwartą. Nie na długo. Zawodnicy Jajka podkręcili tempo , poprawili skuteczność, czego efektem był końcowy rezultat. Gości warto pochwalić nie tylko za grę, ale też za postawę fair play, bowiem wystawili taką samą liczbę zawodników co mający problemy kadrowe przeciwnik.

Las Vegas – Auto Komis Daniel Zych 2 : 0 (1 : 0)
Bramki: Piorun 2
Debiutujący w rozgrywkach Las Vegas w starciu z jednym z faworytów rozegrał znakomite zawody. Świetnie zorganizowani w obronie, asekurujący się, walczący jeden za drugiego zawodnicy gospodarzy sprawili, że Auto Komis nie miał specjalnie pomysłu na sforsowanie zasieków, a gdy sztuka ta już się udała, to albo zawodziła skuteczność, albo na posterunku był bramkarz Las Vegas. Gospodarze radzili zresztą dobrze nie tylko w obronie, ale też w ataku, raz po raz inicjując groźne kontry. Summa summarum: zasłużone zwycięstwo.

REKLAMA

Czarodzieje – TKN Bands 5 : 6 (2 – 2)
Bramki: Czarodzieje – Milcarz 2, Kabała, Adamus, Pera; TKN – Baczyński 2, Bednarz, Pytlos, Jankowski, Fidor
Mecz z pewnością ciekawy, ze zwrotami akcji, ale niepotrzebna była w nim ogromna ilość fauli i niezdrowych emocji. Kto wie jak zakończyłoby się spotkanie, gdyby lepszą dyspozycję zaprezentował golkiper Czarodziejów. Gospodarze wcale nie byli gorszą drużyną, ale liczba błędów tego dnia była jednak za duża. Dość powiedzieć, że TKN bramki strzelał między innymi…z auta i po wykopie bramkarza. Chwaląc gości za wygraną z renomowanym rywalem warto, prócz strzelców goli, wyróżnić Grzegorza Potockiego, za postawę godną prawdziwego sportowca.

Amatorzy – Bimber Brothers 2 : 3 (2 – 1)
Bramki: Amatorzy – Grzegorczyk, Nowakowski; Bimber – Basiak 2, Soboń
Zespół Bimber Brothers niczym Tottenham w półfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Ajaxem odrobił dwubramkową stratę, z tym, że pogoń zaczął już w pierwszej połowie. Do tego momentu to gospodarze byli lepszą drużyną. W miarę upływu czasu goście zaczęli jednak grać swobodniej, a w poczynania Amatorów wkradła się nerwowość. Konsekwencją: niespodziewana, ale raczej zasłużona wiktoria Bimbrowników.

Pauza: Dębowe Team

Gola kolejki strzelił…bramkarz – Sebastian Pytlos z TKN Bands

Tabela

M.

Drużyna

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1.

Jajko Na Żurek

1

3

1

7 – 3

2.

Las Vegas

1

3

1

2 – 0

3.

TKN Bands

1

3

1

6 – 5

4.

Bimber Brothers

1

3

1

3 – 2

5.

Czarodzieje

1

0

1

5 – 6

6.

Amatorzy

1

0

1

2 – 3

7.

Auto Komis Daniel Zych

1

0

1

0 – 2

8.

Giętka Szyja

1

0

1

3 – 7

Dębowe Team

Strzelcy: Pilarski, Sierszyński (Jajko Na Żurek) – 3, Baczyński (TKN), Milcarz (Czarodzieje), Basiak (Bimber), Piorun (Las Vegas), Karbownik (Giętka Szyja) – 2

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *