REKLAMA

Ruszyła Konecka Liga Futsalu! [wideo, zdjęcia]

Długo trzeba było czekać na start Koneckiej Ligi Futsalu 2016. Jednak w ostatnią niedzielę w hali w Stadnickiej Woli zainaugurowano te rozgrywki. 

REKLAMA

Już w pierwszej kolejce nowego sezonu Koneckiej Ligi Futsalu, organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, doszło do szlagieru. Naprzeciw siebie stanęły dwie najlepsze drużyny poprzedniego sezonu: Dachy Fornalczyk (ówczesne STI) oraz Klub 16.

Hit nie zawiódł. Zawodnicy oby ekip stworzyli porywający spektakl, strzelając łącznie aż 14 bramek. Na uwagę zasługuje wyczyn „Szesnastki”, która dwukrotnie odrabiała stratę trzech goli i za każdym razem pogoń ta była skuteczna. Emocji nie zabrakło też w meczu ForBuild – Auto Komis Daniel Zych. Goście prowadzili na 5 minut przed końcem dwiema bramkami, ale koniec końców dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Świetną formę zaprezentował zawodnik ForBuild – Krzysztof Jankowski. Ciekawie było również w meczu KKS Elektroda – Czarodzieje. Absolutny beniaminek ligi pokazał się z jak najlepszej strony i z pewnością nie zasłużył na przegrana. Zemściła się jednak nieskuteczność. W ostatnim meczu inauguracyjnej kolejki Rondo gładko rozprawiło się z Oldboysami. Gwoli statystyki odnotować należy, że w tej kolejce padło aż 32 gole, co daje średnią 8 bramek na mecz.

REKLAMA

Marcin Michalczyk

Wyniki I kolejki KLF:

KKS Elektroda – Czarodzieje 2 : 3 (0 : 0)
Bramki: KKS – Kosmal 2; Czarodzieje – Lachowski, Rusiecki, Król

Rondo – Oldboys 4 : 1 (3 : 0)
Bramki: Rondo – Michalski 2, Karbownik, Bednarek; Oldboys – Madej.

ForBuild – Auto Komis Daniel Zych 4 : 4 (1 : 1)
Bramki: ForBuild – Jankowski 3, Miller; Auto Komis – Rudnik, Daniel Feliński, Mariusz Feliński, Daniel Zych

Klub 16 – Dachy Fornalczyk 7 : 7 (4 : 4)
Bramki: Bogusz 3, Świercz 3, Turlejski; Dachy – Kucharski 3, Augustyniak 2, Kołba, Sękowski

Tabela po I kolejce:

Tabela

Galeria zdjęć:

Konecka Liga Futsalu 05

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *