REKLAMA

Salon 1000płytek w nowej odsłonie i w nowym miejscu! [zdjęcia]

Salon Płytek Ceramicznych 1000płytek.pl przeniósł się do nowego budynku – teraz dużo większa powierzchnia ekspozycyjna przy ul. 1 Maja 11. Wraz z nowym otwarciem na klientów czeka dużo większa ekspozycja, a także nowe promocje. Wszystko to na dużo większej powierzchni w budynku bez barier dla niepełnosprawnych. Do nowego salonu mogą wjechać osoby na wózkach inwalidzkich jak również osoby z małymi dziećmi w wózku. Zapraszamy. Wkrótce w ofercie znajdzie się także wyposażenie łazienek dla osób niepełnosprawnych.

REKLAMA

Salon zaprasza w godzinach – poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00 oraz sobota – 9.00 – 13.00. Dzięki nowemu otwarciu mieszkańcy Końskich otrzymali dodatkowe przejście łączące ulice 1 Maja z ulicą Kiepury. Jest ono otwarte zawsze w godzinach otwarcia salonu.

REKLAMA
Nowe miejsce pozwoliło zaprezentować dużo większy asortyment i przygotować wyjątkowe promocje na najmodniejsze kolekcje płytek. Między innymi: płytki polerowane i półpolerowane o wzorze betonu, kafelki metro, klej Adesilex p9 w cenie 39zł za 25 kg.
Warto zapoznać się z innymi promocjami klikając na baner lub najprościej – odwiedzając salon.
To co wyróżnia salon 1000płytek.pl to bogata oferta wielu producentów zaprezentowana w jednym miejscu. W nowej lokalizacji powstały specjalne boksy, w których pokazane są gotowe łazienki z wyposażeniem. W salonie możemy obejrzeć ekspozycje od takich producentów jak Ceramika Opoczno, Cersanit, Ceramika Paradyż, Ceramika Tubądzin, jak również producentów Hiszpańskich i wielu innych.
W ofercie salonu są również meble łazienkowe, wanny, kabiny, produkty do montażu płytek firmy MAPEI. Wybór jest olbrzymi, a najlepiej wszystkie propozycje zobaczyć na miejscu. Mały fragment oferty możecie zobaczyć Państwo na zdjęciach poniżej, a po kliknięciu w foto więcej informacji:

W Salonie Płytek Ceramiczny 1000płytek.pl można skorzystać z usługi wykonania wizualizacji łazienki. Teraz koszt takiej usługi to tylko 200 złotych, ale po zakupie w tym miejscu płytek, mebli, kleju itp. można wizualizację otrzymać GRATIS. Szczegóły tej usługi znajdziecie TUTAJ. Przykładowe realizacje można zobaczyć poniżej:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

One thought on “Salon 1000płytek w nowej odsłonie i w nowym miejscu! [zdjęcia]

  1. Pingback: Salon 1000płytek ceramicznych prezentuje ofertę | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *