REKLAMA

Scena mocy, czyli kolejny festyn w Odrowążu [zdjęcia]

Bardzo radośnie i tanecznie było w ostatnią sobotę w Odrowążu w gminie Stąporków. Przy okazji parafialnego odpustu zorganizowano tam wielki festyn pod hasłem „Scena Mocy”. 

REKLAMA

Odrowąż w podobny sposób świętował już przed rokiem, ale „Scena Mocy” to debiut. Organizacji wydarzenia dla całej lokalnej społeczności podjęli się: sołtys miejscowości Małgorzata Chrzan, Tomasz „Miara” Miernik, który także prowadził całe wydarzenie oraz szef miejscowego OSP Piotr Jedynak.

REKLAMA

Festyn połączony był ze świętowaniem 100-lecia Domu Ludowego, który znajduje się w Odrowążu. Dzięki starym fotografiom można było powspominać przeszłość tego miejsca.

Na parafialny plac, gdzie zorganizowano wydarzenie przybyły prawdziwe tłumy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska sołeckie z licznymi smakołykami. Lokalne przysmaki serwowało Koło Gospodyń Wiejskich z Odrowąża. Nie zabrakło też atrakcji pomyślanych z myślą o najmłodszych – między innymi mogły one przewieźć się na kucyku, bawić się w dmuchanym zamku, czy pomalować sobie buźki.

A jak sama nazwa wskazuje wiele działo się także na scenie. Jako pierwszy wkroczył na nią Przemysław „HICIOR” Frąc, który muzyką taneczną rozbujał publiczność. Następnie zaprezentował się także jeden z gospodarzy – Tomasz „Miara” Miernik. Zagrał i zaśpiewał także Marek Werens z zespołem WerBend, a gwiazdą wieczoru była znana disco-polowa kapela Diwers Dance.

Zdjęcia (Facebook):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *