REKLAMA

Seksafera na Konecczyźnie. Aresztowany znany fotograf

Zarzut przestępstwa przeciw wolności seksualnej i obyczajności usłyszał znany konecki fotograf Mirosław. M. Mężczyzna został póki co tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, a prokuratura prowadzi dochodzenie w jego sprawie.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Negative Space

„Prokuratura prowadzi postępowanie. Mężczyzna usłyszał zarzut przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Z uwagi na charakter sprawy, prokuratura nie udziela więcej informacji” – przekazał mediom Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

Jak należy rozumieć przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności? Kodeks karny między innymi wymienia kilka możliwości:

REKLAMA
 • Zgwałcenie i wymuszenie czynności seksualnej
 • Seksualne wykorzystanie niepoczytalności lub bezradności
 • Seksualne wykorzystanie stosunku zależności lub krytycznego położenia
 • Publiczne prezentowanie treści pornograficznych
 • Stręczycielstwo, sutenerstwo i kuplerstwo

Z nieoficjalnych informacji, które do nas docierają wynika, że ewentualne przestępstwo mogło być powiązane także z cyfrowym utrwalaniem niektórych zdarzeń. Natomiast ofiarami były kobiety z różnych koneckich środowisk zawodowych.

REKLAMA

14 thoughts on “Seksafera na Konecczyźnie. Aresztowany znany fotograf

 1. ALVUŚ pisze:

  No fakt z różnych🤣🤣🤣 od małolat z patologii do dojrzałych i sytuowanych Pań , oczywiście z nieoficjalnych informacji. Ale z oficjalnych to Będzie sie działo😎
  Bo teraz każdy chciałby sobie rzucić kamieniem ale zanim to zrobi niech się zastanowi czy sam jest taki niewinny. Ludzi mądrych się szanuje a wiernych głupców obśmiewa i żałuje. Miejmy nadzieję że osądzą go surowo a dyskrecja ochroni osoby pokrzywdzone przez tego Pana i jego kolegów.

 2. Kamila pisze:

  Weselny wsiowy fotograf.

 3. Urania pisze:

  Prokurator się nawrócił?

 4. Konecki typ pisze:

  Ładne rzeczy…

 5. Konecczanka pisze:

  Seksafera teraz zasłoni kolejny betonowy niewypał Pana władzy.

 6. Spot pisze:

  Będą mieć używanie na piachach z tego wyglancowanego pana😂

 7. Adam pisze:

  Konecczance wszystko ,dosłownie WSZYSTKO kojarzy się z seksem , nawet rewitalizacja
  miasta . Mistrzostwo świata .To sie na pewno leczy …
  Betonowa konecka lady ,

 8. cenzor pisze:

  Jakie „konecczanki” taki „dubaj”

 9. Urania pisze:

  Zastanówcie się mężczyźni, ale także i kobiety, jak pozwalacie na to. Bo to się wzięło z przyzwolenia na nieobyczajowe traktowanie, także organy ścigania lekceważą takie sprawy, a to są podstawowe normy. Nie tylko faceci się tego dopuszczają, także kobiety wobec innych kobiet tak się do nich czy o nich odnoszą. Niech się prokurator mocno przyjrzy temu zjawisku i ile takich spraw jest lekceważonych, a wręcz traktowanych jak ” nic złego”. Reakcja sprzeciwu jest traktowana jak przewrażliwienie, bo cóż w tym złego. Dopóki sprawca nie dostanie tego, na co zasłużył. Tak jak w tym przypadku. Tu mówi się skandal, bo sprawa już ma charakter karny. Ciekawe, gdyby kobieta broniła się i obroniła, czy też tak by to wyglądało. Konecczyzna, a szczególnie wieś to zaścianek cywilizacji.
  Czego się może spodziewać za napastowanie?

 10. koneczanin pisze:

  Ktos konecczance niechcianego burmistrza podrzucił ,chwila zagapienia sie i ….
  Ale beda nastepne wybory i trzeba byc czujnym.

Dodaj komentarz