Sensacyjna wygrana Partyzanta i remis Neptuna w zaległych meczach

Neptun jako wicemistrz, a Partyzant na dobrym ósmym miejscu skończą rozgrywki w IV Lidze w sezonie 2018/2019. W zaległych spotkaniach rozegranych w środę oba zespoły punktowały. Radoszyczanie sensacyjnie pokonali lidera Koronę II, a Neptun bezbramkowo zremisował z Naprzodem Jędrzejów.

Neptun dokańczał starcie przerwane po połowie silnym deszczem. Do przerwy wtedy było 0:0 i takim samym wynikiem ten pojedynek się zakończył. Sytuacji w samym spotkaniu było sporo, ale brakowało skuteczności. Po tym starciu wiadomo, że konecczanie zakończą rozgrywki na drugim miejscu w tabeli. W weekend w ostatnim meczu sezonu zawodnicy trenera Waldemara Szpiegi na wyjeździe zagrają z trzecim w tabeli Granatem Skarżysko-Kamienna.

Naprzód Jędrzejów – Neptun Końskie 0:0

Dużą niespodziankę sprawili zawodnicy Partyzanta Radoszyce. Ich spotkanie również z powodu deszczu w ogóle nie odbyło się w pierwotnym terminie. Z tego powodu w środę po 17 na boisku przy ulicy Krakowskiej podejmowali oni lidera rozgrywek – Koronę II Kielce. I Partyzant zwyciężył 2:1. Piłkarze Zbigniewa Podsiebierskiego nastawili się głównie na grę z kontry i to się opłaciło. W ten sposób radoszyczanie zdobyli trzy punkty i zapewnili sobie ósme miejsce w tabeli na koniec rozgrywek. Obie bramki Koronie II Kielce strzelił w drugiej połowie Karol Nieszporek. W sobotę o 17:00 w ramach ostatniej kolejki Partyzant podejmie u siebie Łysicę Bodzentyn.

Partyzant Radoszyce – Korona II Kielce 2:1 (0:1)