REKLAMA

Seria drobnych kradzieży i oszustw w powiecie koneckim

Od batoników i saszetek z kawą po drabiny i laptopy – takie przedmioty padły łupem złodziei w ostatnich dniach w Końskich. W Stąporkowie doszło do oszustwa internetowego.

REKLAMA

W Końskich sprawca włamał się do lokalu gastronomicznego, po czym dokonał kradzieży batoników oraz saszetek z kawą na kwotę 60 złotych. Dodatkowo ukradł z szuflady kasy fiskalnej bilon w kwocie 10 zł na szkodę firmy.

Kolejny przypadek włamania odnotowano w biurowcu mieszczącym się w Końskich. Złodziej po uprzednim włamaniu się do budynku, przywłaszczył sobie dwa monitory, dwie stacje dysków oraz laptopy, które były własnością 56-letniego mężczyzny.

REKLAMA

O tym, że w mieście powiatowym garaże należy zamykać przekonał się 33-letni mężczyzna. Na tę okazję czekał już tylko rabuś, który z pomieszczenia zabrał drabinę aluminiową o wartości 480 złotych.

W Stąporkowie trzydziestolatek zamówił klucze nasadowe w serwisie internetowym. Po wpłaceniu pieniędzy na konto w kwocie 110 złotych, mężczyzna nie doczekał się na zamówiony towar. Oszustwo zostało zgłoszone na policję. Sprawa jest w tej chwili badana.

84-20745

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *