REKLAMA

Siatkarskie turnieje dla Ani Bernackiej w Stadnickiej Woli [wideo, zdjęcia]

W sobotę oraz w niedzielę w hali sportowej w Stadnickiej Woli rozegrano dwa turnieje siatkówki. W sobotę rywalizowały zespoły dorosłych, a w niedzielę juniorki. Podczas wydarzeń zbierano środki na rzecz leczenia i rehabilitacji Ani Bernackiej, która pochodzi z Fałkowa. Dziewczynę cały czas możecie wspierać robiąc wpłaty TUTAJ.

REKLAMA

Pieniądze Ani wciąż są potrzebne na dwie operacje mózgu w klinice w Essen – kolejny etap leczenia ratującego życie, a także na długotrwałą, żmudną rehabilitację –„To już kolejny sezon turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Fair Play, a dziś zaczynamy od siatkówki. W sobotę turniej mężczyzn i pięć zespołów – zbieramy środki na rehabilitację Ani Bernackiej. Drużyny mamy i z powiatu koneckiego, ale są i goście. Fajnie, że udało nam się tę sportową imprezę zorganizować” – mówi Łukasz Lachowski, prezes Stowarzyszenia Fair Play Końskie.

REKLAMA

W sobotę  rozegrano zawody mężczyzn, w których uczestniczyło 5 zespołów, które rozegrały mecze systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. W ostatnim meczu, który okazał się finałem turnieju spotkały się dwie niepokonane drużyny: Fair Play Końskie i Bugaj. Po fantastycznym meczu stojącym na bardzo wysokim poziomie siatkarskim minimalnie lepsi okazali się goście wygrywając 0:2 (23:25, 25:27)
MVP turnieju został wybrany Adrian Bucki z ekipy zwycięzców. Klasyfikacja turnieju: 
1. Bugaj
2. Fair Play Końskie
3. Radoszyce
4. Dziebałtów
5 Chłopaki ze skromnego miasta

Natomiast w niedzielę odbył się turniej dziewcząt klas 4-8 szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 9 zespołów podzielonych na 3 grupy po 3. W ścisłym finale spotkały się: Atomówki, Pionówki i Wojowniczki.

Wyniki:
Atomówki – Wojowniczki 21:11
Pionówki – Wojowniczki 21:11
Atomówki – Pionówki 13:21

Klasyfikacja końcowa
1. Pionówki
2. Atomówki
3. Wojowniczki

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *