REKLAMA

Siatkarze Fair Play mimo wygranej bez szans na awans

Siatkarze Fair Play Końskie w piątek walczyli z MSS Masłów w ramach rozgrywek IV Ligi Świętokrzyskiej i udało im się zwyciężyć 3:2. Niestety do awansu do walki o III Ligę zabrakło jednego seta – nasi zawodnicy musieli zwyciężyć za trzy punkty, czyli 3:0 lub 3:1. 

REKLAMA

Konecczanie pojechali do Masłowa tylko w sześcioosobowym składzie. Mimo to dzielnie walczyli i ostatecznie zwyciężyli z MSS Masłów, a MVP meczu wybrany został Patryk Świercz, który rozegrał fenomenalne spotkanie. Jednego seta zabrakło naszym by przeskoczyć Masłów w tabeli i znaleźć się w najlepszej dwójce ligi, a co za tym idzie zagrać play-off o awans do III Ligi.

REKLAMA

MSS Masłów – Fair Play Końskie 3:2

Ostatecznie więc ekipa Fair Play w swoim debiutanckim sezonie zajmuje trzecie miejsce w fazie zasadniczej grupy I w IV Ligi. Teraz przed naszymi siatkarzami pojedynki o piąte miejsce w całych rozgrywkach z ekipą, która zajęła trzecie miejsce w grupie II.

Fair Play Końskie rozegra dwumecz z LKS Spartą Zagnańsk. Już 28 lutego konecczanie walczyć będą na wyjeździe, a 9 marca w rewanżu podejmą rywali w hali sportowej w Stadnickiej Woli.

REKLAMA

2 thoughts on “Siatkarze Fair Play mimo wygranej bez szans na awans

  1. 1. Mecz odbył się w piątek a nie w sobotę.
    2. Zdjęcie jest zupełnie z innego meczu, Fair Play Końskie – Góral Górno.
    Brak profesjonalizmu przy tworzeniu artykułu.

  2. Ja kiedyś liczyłem na więcej od tkn24 od red. sumienności, dociekliwości dziennikarskiej więcej wywiadów ale jest to moja opinia. Może się mylę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *