REKLAMA

Siatkarze Fair Play mimo wygranej bez szans na awans

Siatkarze Fair Play Końskie w piątek walczyli z MSS Masłów w ramach rozgrywek IV Ligi Świętokrzyskiej i udało im się zwyciężyć 3:2. Niestety do awansu do walki o III Ligę zabrakło jednego seta – nasi zawodnicy musieli zwyciężyć za trzy punkty, czyli 3:0 lub 3:1. 

REKLAMA

Konecczanie pojechali do Masłowa tylko w sześcioosobowym składzie. Mimo to dzielnie walczyli i ostatecznie zwyciężyli z MSS Masłów, a MVP meczu wybrany został Patryk Świercz, który rozegrał fenomenalne spotkanie. Jednego seta zabrakło naszym by przeskoczyć Masłów w tabeli i znaleźć się w najlepszej dwójce ligi, a co za tym idzie zagrać play-off o awans do III Ligi.

REKLAMA

MSS Masłów – Fair Play Końskie 3:2

Ostatecznie więc ekipa Fair Play w swoim debiutanckim sezonie zajmuje trzecie miejsce w fazie zasadniczej grupy I w IV Ligi. Teraz przed naszymi siatkarzami pojedynki o piąte miejsce w całych rozgrywkach z ekipą, która zajęła trzecie miejsce w grupie II.

Fair Play Końskie rozegra dwumecz z LKS Spartą Zagnańsk. Już 28 lutego konecczanie walczyć będą na wyjeździe, a 9 marca w rewanżu podejmą rywali w hali sportowej w Stadnickiej Woli.

REKLAMA

2 thoughts on “Siatkarze Fair Play mimo wygranej bez szans na awans

  1. Informator pisze:

    1. Mecz odbył się w piątek a nie w sobotę.
    2. Zdjęcie jest zupełnie z innego meczu, Fair Play Końskie – Góral Górno.
    Brak profesjonalizmu przy tworzeniu artykułu.

  2. Ja pisze:

    Ja kiedyś liczyłem na więcej od tkn24 od red. sumienności, dociekliwości dziennikarskiej więcej wywiadów ale jest to moja opinia. Może się mylę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *