REKLAMA

Sierosławice i Niebo wspierają Sebę! [zdjęcia]

Akcja „Dla Seby” trwa! Niedawno Sebastiana wsparły Sierosławice oraz Niebo podczas swoich sołeckich spotkań. Uczestnicy chętnie wrzucali pieniądze na szczytny cel.

REKLAMA

Sebastian Makowski po ciężkim wypadku potrzebuje do codziennego funkcjonowania domu bez barier, który będzie dla niego specjalnie dostosowany. Dlatego też, ruszyła zbiórka środków na ten cel. Zbierano już na Kuźnicach Koneckich i koncercie Krzysztofa KASY Kasowskiego w Sielpi. Wolontariusze pojawili się z puszkami także na pikniku w Niebie oraz festynie w Sierosławicach. Przybyli chętnie wspierali akcję, a wśród nich było wielu włodarzy z gminy Końskie – burmistrz Krzysztof Obratański, wiceburmistrz Krzysztof Jasiński, czy Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Piotr Słoka.

REKLAMA

Podczas pikniku w Niebie można było poczęstować się dzikiem ufundowanym przez Piotra Słokę oraz innymi smakołykami. Był to czas znakomitej integracji wszystkich mieszkańców sołectwa. W Sierosławicach wielkim zainteresowaniem cieszył się wóz strażacki oraz pokazy dmuchów, a najmłodsi mogli korzystać z różnych atrakcji – między innymi dmuchanego zamku.

W zamian za dołączenie się do zbiórki pieniędzy wolontariusze oferowali przepyszne ciasta i przekąski. Łącznie tego dnia udało się zebrać 1360 zł.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *