REKLAMA

Skandaliczne jedzenie na koneckiej porodówce? Internauci oburzeni [zdjęcia]

Pani Marta na jednym z forów dyskusyjnych opublikowała zdjęcia posiłku, który otrzymała przebywając w Szpitalu im. św. Łukasza w Końskich na oddziale położniczym. Widać na nim chleb, który jest spleśniały. 

REKLAMA

Na kromkach chleba widać ślady pleśni.

„Gdy tylko zostanę dziś wypuszczona, udam się do jakiegoś człowieka odpowiedzialnego za jedzenie” – pisze p. Marta i dodaje –„Niestety dla szpitala na poście się nie skończy” – zapowiada młoda matka.

Pod wpisem pojawiło się już ponad 200 komentarzy, w większości w negatywny sposób opisują one jedzenie, które jest podawane w koneckim szpitalu. Byli pacjenci dodają zdjęcia posiłków, a wielu z nich zapewnia że gdyby nie jedzenie dostarczane przez rodzinę byliby po prostu głodni.

REKLAMA

Jak poinformowali nas internauci i chcący zachować anonimowość pracownicy szpitala w ostatnim czasie zmieniła się firma zajmująca się dostarczaniem do koneckiej lecznicy posiłków. Czy to w związku z tą zmianą obniżyła się jakość wydawanej żywności? O tę sprawę w najbliższych dniach postaramy się zapytać władze naszego szpitala.

AKTUALIZACJA: Otrzymaliśmy wyjaśnienia od dyrekcji Szpitala w Końskich – możecie przeczytać je TUTAJ

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Skandaliczne jedzenie na koneckiej porodówce? Internauci oburzeni [zdjęcia]

  1. […] Przypomnijmy, że pani Marta na jednym z forów dyskusyjnych opublikowała zdjęcia posiłku, który otrzymała przebywając w Szpitalu im. św. Łukasza w Końskich na oddziale położniczym. Widać na nim chleb, który jest spleśniały. Szczegóły i więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *